999 rezultate për

tepelenĂs

Mbillte kanabis në shtëpi, si e pësoi tepelenasi Një person i shpallur në kërkim është arrestuar në Tepelenë. Bëhet fjalë për R. P., 45 vjeç, banues në fshatin Dragot
Shkoi si dasmor, si u infektua në Tiranë tepelenasi me COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit në Tepelenë ka rezultuar pozitiv me COVID-19 një shtetas. Burimet bëjnë me dije se ai është
"Ferri" në Greqi prek edhe Shqipërinë: Digjet së gjalli tepelenasi në makinë Prej dy ditësh Greqia po përjeton një gjendje ferri pasi është përfshirë nga zjarret masive. Zona më e prekur është
Një helikopter "i pazakontë" çudit tepelenasit (FOTO & VIDEO) Të rinjtë tepelenas ishin mbledhur paraditen e sotme në sheshin kryesor “Lord Bajroni”, pasi një helikopter po vizitonte
Arrestohet tepelenasi në Tiranë, shiste tritol e municione luftarake Policia e Shtetit ka finalizuar me sukses operacionin “Fuqia” ku ka sekuestruar tritol e municione luftarak si dhe ka a
"Lufta" e tepelenasve, a ishte Ari Alinani autori i plagosjes së Andi Mustafarajt? Ari Alinani shikohet si personi kyç që mund të hedhë dritë mbi vrasjen e Nelgert Patës, por edhe atentateve të mëparshme
Arrestohet tepelenasi me 28 kg drogë, do e transportonte drejt Greqisë 28 kg drogë me destinacion Greqinë është kapur sot, ndërsa në pranga është vënë poseduesi. Në pranga ka rënë drejtuesi i
E kishte mbushur furgonin plot me kanabis, arrestohet tepelenasi (VIDEO) Policia e Fierit sekuestroi 402 kilogramw lendw narkotike tw tipit cannabis sativa duke arrestuar edhe poseduesin e saj,
Doshi- Tahirit: Emërime politike në polici, ikën tropojanët erdhën tepelenasit Diskutimet për ligjin “Për Policinë e Shtetit” janë shoqëruar me debate të ashpra mes deputetëve të majtë në Komisionin
Klani i tepelenasve? Ja nga vijnë drejtuesit e rinj të Policisë së Shtetit Ish- ministri i Brendshëm, Sokol Olldashi, deklaroi dy ditë më parë se tani Policia e Shtetit po mbushet me tepelenas.