999 rezultate për

tepĂr

U tregoi gishtin protestuesve, Basha 'hakmerret' me ambasadorin e OSBE Gjesti jo diplomatik i ambasadorit Bern Bochard ndaj protestuesve të Astirit, ngjalli pak ditë më parë reagimin e fortë
DW: Zgjedhjet e parakohshme, kusht i Gjermanisë për negociatat? Opozita i rikthehet idesë së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, përsëritjes së Lokaleve 2019 dhe rifillimit të prot
DW: Opozita i rikthehet idesë për zgjedhje të parakohshme Opozita i rikthehet idesë së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, përsëritjes së Lokaleve 2019 dhe rifillimit të prot
Nuk ndalet prerja ilegale e pyjeve në Kosovë Numër më i vogël i prerjeve ilegale të pyjeve është evidentuar gjatë 2017-s, krahasuar me vitet paraprake. Megjithatë, k
Partitë jashtëparlamentare bëhen gati për në qeverinë e Zaevit Pas formimit të qeverisë me partitë parlamentare shqiptare, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev do të fillojë bisedimet edhe me
Neziri: Dy partitë më të vjetra shqiptare mund të ballafaqohen me një sfidë serioze më 11 dhjetor Analisti Xhelal Neziri në një prononcim për "balkaninsight" ka thënë se dy partitë më të vjetra shqiptare mund të ballaf
Ivica Daçiqin do të emërohet Ministër i Jashtëm i Serbisë Qeveria e re e Serbisë pritet të formohet deri të dielën në mbrëmje, është shprehur Aleksandar Vuçiq. Gazeta serbe “Blic
Sot dita e fundit për dorëzimin e fletëparaqitjeve tatimore Drejtoria për të Ardhurat Publika njofton se sot është dita e fundit për qytetarët që të paraqesin të ardhurat shtesë. N
Serbi, fleteparaqitje kunder 11 ministrave Institucioni i revizorit shtetëror në Serbi ka njoftuar sot se mbi bazëç të revizionit të