999 rezultate për

teorike

Manastirliu reagon pas akuzave për plagjiaturë në Doktoraturë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ditën e sotme është akuzuar për plagjiaturë të tezës së saj të Doktoraturë
Lekaj: S’ka gjasa teorike që Kurti ta formojë qeverinë Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka deklaruar se kandidati për kryeministër i koalicionit PDK
FSHF nis programin “Goalkeeper UEFA A” Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me UEFA-n startojnë programin “Goalkeeper UEFA A” që synon rritjen e cilës
Trajnerë dhe arbitra nga Kosova, trajnim në Tiranë Trajnerë dhe gjyqtarë nga Kosova janë mbledhur në Tiranë, ku po mbahen dy trajnime paralele, një për trajnerë të cilët p
Së shpejt në treg, USB 3.0 Shpesh herë teksa kopjomë dosje nga një direktori në një tjetër apo nga një kompjutër në një tjetër, na duhet të presim