E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

tenxhere

Receta më e mirë e kremit karamel të përgatitur në shtëpi Për katër persona (racione të vogla) Përbërësit për kremin: 300ml qumësht me yndyrë • 2 kokrra vezë • 30-40g sheqer P
Tre celularë brenda tenxheres me fasule, fshehje "gjeniale" në burgun e Lezhës Në burgun e Lezhes shpesh herë është tentuar që të futen sende të palejuar nga celularët e deri tek lëndët naroktike.
"Ka qime, ka qime!", shef Renato copton tenxheren për tokë (VIDEO) Shumë skena ka pasur edhe mbrqmjen e sotme në Hell's Kitchen. Një ndër to ishte edhe casti ku në tenxheren e Stiljanë
Qime në ushqim, Renato bën namin dhe flak tutje tenxheren (VIDEO) Shumë skena ka pasur edhe mbrqmjen e sotme në Hell's Kitchen. Një ndër to ishte edhe casti ku në tenxheren e Stiljanë
Arrestohet reperi i famshëm, u kap me kokainë dhe marijuanë Reperi Ty Dolla Sign është arrestuar nga policët në Atlanta për posedim të lëndëve narkotike. Ai dhe gjashtë persona të
Hamburger me salcë djathi Përbërësit 750 gr tul viçi 150 gr djathë 125 gr jogurt 8-10 copa qepë 2 lugë majdanoz 2-3 lugë vaj veg
E keni bërë gabim, mënyra e duhur për të zierë fasulet Fasulja, dallon nga shumica e artikujve, kërkon edhe përgatitje paraprake. Para se vërtet t’ia filloni përgatitjes së fa
Supë e përzier Përbërësit 7 gota uje te pules 2 gota mish pule 1 lugë salcë 1 lugë miell 2 lugë biber i kuq 1 lugë gj
Gjellë me patate dhe qofte Përbërësit 4-5 patate 1 tas bizele 1,5 lugë të gjellës Salce domate 1 lugë të çajit Biber i zi 1 lugë të
Gjellë me lulelakër dhe perime Përbërësit gjysmë kg lulelakër 300 gr mish 1 qepë 2 hudhra 1 patate 1 karrotë 1 spec i kuq 2 spe
Pulë me kërpudha Përbërësit 750 gr mish gjoks pule 750 gr kërpudha 6 lugë vaj vegjetal 1 thelbë hudhër 1 qepë 1 lugë ma
Rama injoron keq Kryemadhin: E paaftë, si kapaku pa tenxhere Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste për Eni Vasilin në News 24 ka rrëfyer për herë të parë në lidhje me marrëdhën
Momenti tmerrues kur kamarieri i hedh sipër tenxheren me supë të nxehtë fëmijës (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një restorant në kinë, ku një kamerier ka rrëshqitur duke i hedhur supën e nxehtë sipë
Si gatuhen fasulet në furrë Përbërësit: 1 kg fasule pllaqi 2 qepë të vogla, të grira në kubik të vegjel 2 karrota të grira 3 luge gjelle majda
Përgatitja e glikos së fikut të egër Ka shumë receta në përgatitjen e Glikove, mbretëreshës së gostisë në shtëpitë e shqiptarëve por glikoja e fikut të egër
Gjendet një tenxhere tjetër me paratë e grabitura në Rinas, ja ku Gjendjet një tjetër vend me para të fshehura nga ato të grabitura nga grupi i hajdutëve të parave të bankave në rrugën e
Shpërthimi në New York, bombat ishin "tenxhere me presion" (VIDEO) Zyrtarët e New Yorkut kanë bërë me dije se pas shpërthimit ku u plagosën 29 persona, janë gjetur tenxhere me presion të
Këmbët e enjtura? Ja ilaçi natyror për t’i kuruar! Një ndër problemet shëndetsore që sjell stina e verës janë dhe enjtjet në këmbë dhe të gjithë ju që keni vuajtur nga ky
Çaj me banane, receta e duhur për një gjumë të shëndetshëm Gjumi i mirë ka një rëndësi të veccantë në shëndetin e përgjithshëm të organizmit tonë. Ndërsa pagjumësia është një feno
Efektet e shëndetshme të çajit të bananes Gjumi i mirë është thelbësor për funksionimin e duhur të të gjithë trupit, si dhe për mirëqenien dhe shëndetin tonë të p