Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

tentuar

Plagosën të zotin e shtëpisë, identifikohet hajduti Dy persona kanë tentuar të grabisin një banesë mbrëmjen e kaluar rreth orës 03:00 të mëngjesit. Ngjarja ndodhi në rru
Donte të grabiste një shtëpi në Prizren, bie nga ballkoni dhe lëndohet rëndë i riu Një i ri nga Prizreni është në gjendje të rëndë për shkak se pasi ka tentuar të vjedhë një shtëpi, është hedhur nga kati
Tentoi të vrasë me armë 25-vjeçarin në mes të Krujës, kapet pas 12 vjetësh i riu Një 31-vjeçar nga Kruja i shpallur në kërkim për tentative vrasje, është nga policia ditën e sotme. Adrian Gjebeshi ka t
Avokatja bën sherr LIVE me psikologen: Të pje*dh në edukatë, hajde flasim jashtë! (VIDEO) Një vajzë 18-vjeçare akuzoi pronarin e një butiku në Rr.Elbasanit se kishte tentuar ta përdhunonte brenda në furgon duke
Ky 100 eurosh e mori më qafë shqiptarin nga Kosova (VIDEO) Policia e Tiranës vazhdon aksionet për goditjen e rasteve korruptive ndaj punonjësve të policisë. Më datë 08.04.201
SKANDAL/ 39-vjeçari nga Shtipi tenton të përdhunojë priftin Një shtetas 39 vjeçar nga Shtipi, ka tentuar të përdhunojë një prift. Ngjarja ka ndodhur kur prifti kishte trokitur në d
Tentuan të vidhnin banesën e një gruaje, arrestohen 4 persona në Gjirokastër Një bandë e përberë prej 4 personash ka tentuar që të vjedhë një banesë në Gjirokastër, por është ndaluar nga policia.
Momenti kur sulmuesi në Londër qëllohet për vdekje nga policia (VIDEO) Pamjet e mësipërme shfaqin momentin kur kalimtarët e rastit vrapojnë nëpër rrugë të pushtuar nga frika, teksa policia që
Dekolteja e Erjonës "çmend" Xhemailin: Mbylle (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili dhe bashkëshortja e tij, Erjona janë mjaft aktivë në rrjetet sociale. Çifti i famshëm shqiptar që jeton
Qëlloi veten me pistoletë, ja arsyet pse 23-vjeçari tentoi vetëvrasjen Policia e Tiranës bën me dije se ditën e djeshme rreth orës 21:00 ka tentuar vetëvrasjen një i ri në Bathore. Burime
Plagosja në Bathore, 24 vjeçari tentoi të vriste veten Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 24 vjeçar ka tentuar të vras
Punëtori i KEDS-it tenton të vrasë veten në vendin e punës Një puntor i KEDS-it ka tentuar të vrasë veten në vendin e punës në qytetin e Pejës duke rënë në kontakt me energjinë el
Persona të maskuar tentojnë t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit në Manastir Persona të paidentifikuar dhe me maska kanë tentuar t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit të Mandastir. Ljamin e ka konf
Trembëdhjetë emigrantë libianë asfiksohen në një kamion të mbyllur Të paktën 13 emigrantë kanë humbur jetën nga asfiksimi në një kamion të mbyllur, pasi kishin tentuar të kalonin nga plaz
Kapet me 5 kg drogë i riu me 'muskuj' në Durrës Në Portin e Durrësit janë sekuestrua 5 kg lëndë narkotike e llojit heroinë. Droga ishte e ndarë në 5 pako. Gjatë kontrol
Donte t’i binte në sy vajzës, bie nga shkallët lëvizëse dhe thyen krahu (VIDEO) Loja flirtuese mes një vajzë dhe një djali nuk ka shkuar aspak mirë, pasi djali ka përfunduar duke thyer krahur. Vide
Tentoi dy herë të vetëvritej në Greqi, vdes 36-vjeçari pasi hidhet nga pallati në Pogradec Në orët e para të mëngjesit banorët e Pogradecit u shokuan nga një kufomë e gjetur në rrugë. Fillimisht u raportua për n
DETAJET/ Arrestohet pronari i një butiku, tenton të përdhunojë shitesen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë ku një pronar i një butiku tek “Rruga e Elbasanit” ka tentuar
Tentoi të korruptonte policin, në pranga 19-vjeçari nga Tirana Një 19-vjeçar nga Tirana është vënë në pranga nga Policia e Durrësit për akuzën “Korrupsion aktiv i personave që ushtroj
Arrestohet 24 vjeçari në Krujë, tentoi të korruptonte policin Policia e Krujës mëngjesin e sotëm ka vënë në pranga një 24 vjeçar pasi ka tentuar të korruptojë policin. Mësohet se
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së