999 rezultate për

tentuan

Tentuan të shfrytëzonin kaosin në Kakavijë për të kaluar drogë, dy në pranga një në kërkim Kanë rënë në prangat e policisë së Gjiorokastrës dy persona të cilëve u është sekuestruar një sasi prej 21 kg kanabis. N
Presidenti i Brescias tregon momentin kur tentuan ta grabisin: U mbulova me gjak Presidenti i Brescias, Masimo Celino, ra pre e një grabitje të dhunshme pasditen e së dielës. Dy persona e sulmuan pa
Arrestohen 2 turq në Rinas, dhunuan policët pasi nuk i lanë të kalojnë Dy shtetas turq janë arrestuar në Aeroportin e Rinasit. Ata kanë kundërshtuar me dhunë kontrollet e punonjësve të Pol
Kapet dyshja në Morinë, tentuan të kalonin jashtë mijëra franga zvicerane Policia e Kukësit, në bashkëpunim atë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për transfertë
Tërhoqën me forcë protestuesit, kush janë dy civilët që tentuan të shpërndanin turmën (VIDEO) Gjithçka nisi si një tubim paqësor kundër ndërtimit të HEC-ve, por përfundoi në me një dhunë të paprecedentë nga policia
Tentuan të eliminonin vlonjatin duke i vendosur tritol në shtëpi, arrestohen dy persona (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "Porositësi" duke arrestuar dy persona për vënie të lëndës plasëse,
Tentuan të ekzekutojnë biznesmenin e njohur, OFL u dërgon letrën vëllezërve nga Shijaku Ditën e sotme, OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë vëllezërve Morel dhe Enkel Kërtalli, Ilir Oshafi, Ge
Tentoi t'i shmangej tre burrave me thika që tentuan ta grabisnin, 19 vjeçari vdes tragjikisht Një i ri përfundoi i vdekur pasi u hodh nga ballkoni gjatë një feste, po përpiqej të shpëtonte pasi tre burra dyshohet s
Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët
SPAK mbyll hetimet, akuzat që rëndojnë mbi 6 të pandehurit që tentuan kalonin 1 ton ''mall'' drejt Greqisë Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet për 6 persona të akuzuar
Çfarë po ndodh me shqiptarët? Vetëm sonte u tentuan tre vrasje në 3 qytete Prej më shumë se një muaji shqiptarët gjenden të izoluar në banesat e tyre për shkak të COVID-19. Pavarësisht izolim
Ju gjet pakoja me "të bardhë" poshtë bluzës, kapen dy persona që tentuan të kalonin në Greqi Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar dy persona të cilët tentatuan të trafikojë droga të forta drejt Greqisë.
Tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara, kapen dy turq në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy shtetas turq, pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara. Gjitha
Tentuan të bënin "të fortin" me policinë, dy të rrinjtë nga Tirana e pësojnë keq Policia e Tiranës kamundur të arrestojë dy persona të cilët kundërshtuan dhe fyen punonjësit e policisë. Nga Speciali
Tentuan të shkonin në Londër me dokumenta false, dy vajzat shqiptare e pësojnë në Itali Dy vajza shqiptare u ndaluan me 14 shkurt në aeroportin e Katanias, në tentativë për të fluturuar drejt Britanisë së Mad
Tentuan të shkonin në Britani me dokumente false, kapen dy shqiptarët në aeroportin italian Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë të cilët tentuan të kalojnë në Britani me anë të dokumenteve greke të falsifi
Tentuan ta eliminonin, si Taulant Ahmeti i shpëtoi atentatit të maskave (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme, të shtëna me armë në Shkodër alarmuan qytetarët por sipas njoftimit të policisë nuk kishte të lë
E FUNDIT/ Pezullohen nga detyra 4 policë në Rinas, tentuan të kalojnë në mënyrë të paligjshme një shtetase Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat pezullon nga detyra 4 punonjës policie për veprën penale “Dhënie ndihme pë
Rrëfehet Artan Hoxha: Tentuan t'më joshnin me para e më pas më kërcënuan me jetë Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës i cili konsumon drogë në një lokal
Tentuan t'i grabisnin, identifikohet një nga autorët që qëlloi ndaj çiftit Laze Policia ka shpallur në kërkim një person nga Skrapari, të dyshuar për grabitjen dhe plagosjen e çiftit Lase. Gjeneral