999 rezultate për

tentonte

Lojtari i Real Madridit shqyen fanellën dhe kritikohet ashpër nga tifozët (FOTO LAJM) Real Madridi po kalon një nga sezonet më të dobëta në histori, pasi sot u mposhtën nga Real Sociedadi me rezultatin 2-0
Në rrugën ku u vra polici dhe grabitësi nuk mund të shkelni Rruga ‘Fadil Ferati’ në Istog ku dje u vranë polici Izet Demaj dhe grabitësi që po tentonte të grabiste bankën, Kamer Me
Nervozizmi tradhton punonjësin shqiptar, kapet me drogë në Itali Një shqiptar 25 vjeçar, punëtor në tragetin e linjës Durrës-Bari është arrestuar në flagrancë me gjysëm kg marijuanë të
Policët gjejnë një vrimë në tokë, por më pas shokohen nga ajo që shohin (VIDEO) Një patrullë policie gjeti një vrimë të çuditshme në tokë, disa metra larg një burgu të sigurisë së lartë në Brazil.
42 vjeçari plagoset me thikë, autori tentoi t'i shiste hashash Një 42-vjeçar është plagosur me thikë në qendër të Tiranës nga një person që dyshohet se po tentonte t’i shiste një qese
31 kg marijuanë në kufi, arrestohet një shqiptar dhe një rumun Policia ka sekuestruar 31 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar ndërsa në pranga ka rënë një shqiptar 41-vjeç dhe një r
Si e shpëtoi zjarrfikësja e guximshme nxënësen që donte vriste veten (VIDEO) Një zjarrfikëse ka mundur të shpëtojë një nxënëse shkolle që po tentonte të kryente vetëvrasje. Ajo qëndron një kat m
Ja ç’bëhej në tokë ndërsa 60 vjeçari tentonte hedhjen nga vinçi (FOTO LAJM) Teksa një njeri u ngjit tek vinçi afër Katedrales Ortodokse dhe kërcënonte se do të hidhet, njërëzit poshtë tij që po e
Shqiptari tentoi ta përdhunonte, vajza gjermane rrëfen tmerrin: Më shtriu përtokë dhe… Një azilkërkues 22-vjeçar nga Kosova akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një 22-vjeçare në Gjermani. Ngjarja ka ndodhur
Alaba zbulon se në cilën skuadër dëshiron të luaj E ardhmja e David Alabas do të jetë në Bundesligë te Bayern Munich. Në një intervistë për ‘Bild’, mbrojtësi austriak ka
Ja kush e ndali Messin në “El Clasico” (VIDEO) Barcelona dominoi një ditë më parë në “El Clasico” ndaj Realit, por ishin këta të fundit që triumfuan 1-2 në “Camp Nou”.
I dyshuari për eleminimin e Doshit, blindohet Policia e Tiranës Update - I dyshuari Durim Bani po qëndron në ambjentet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës në masa të rrepta sigurie. Ai
Bonucci qesharak, shkon për të festuar dhe rrëzohet (VIDEO) Pjesa e parë e Juventus-Milan u mbyll në shifrat 2-1 dhe ai që i dha avantazhin bardhezinjëve ishte Leonardo Bonucci. Po
Mbytet një 70 vjeçar i cili po tentonte të kalonte lumin Një 70 vjeçar i cili ka tentuar të kalojë lumin është mbytur, ndonëse në ndihmë i kanë ardhur tre persona. Disa minuta m
Kakavijë, arrestohet shqiptari i kërkuar për trafik kokaine Një 33-vjeçar shqiptar i kërkuar për trafik droge u arrestua mëngjesin e sotëm në Kakavijë. Policia nuk ka bërë të ditur
Arrestohet teksa tentonte të vidhte dyqanin Policia ka arritur të arrestojë një person që kërkonte të vidhte një dyqan. Bëhet fjalë për një 27-vjeçar nga Prilep
Juve-Napoli, në fushë 623,5 milionë euro Ndeshje pasanikësh: Juventus-Napoli është sfida më e shtrenjtë e Serie A. "Tuttosport" shkruan se vlera e merkatos e të
Përplaset nga motori, vdes 13-vjeçarja Një 13-vjeçare gjeti vdekjen pasditen e sotme pasi u përplas një motor në aksin nacional Berat-Fier. Ngjarja e rëndë nd
Tentoi të kalonte droge drejt Italisë, në pranga 31 vjeçari Një 31 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës gjate mengjesit te sotem pasi është kapur me një sasi prej 25 kg mari