999 rezultate për

tenton

Barcelona tenton të "gozhdojë" në Camp Nou talentin Fati, gati rinovimi me pagë faraonike Ansu Fati do t’i mungojë Barcelonës për disa muaj për shkak të një dëmtimi, por në klubin katalanas nuk kanë dyshime për
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
City tenton të "blindojë" talentin e skuadrës, trefish pagë Manchester City është duke përgatitur kontratë të re për yllin e skuadrës, Phil Foden, në të cilën mund t’i trefishohet
"Çmendet" Beckham, tenton të transferojë Sergio Ramos te Inter Miami? Kontrata e Sergio Ramos me Real Madridin skadon në verën e ardhshme, dhe Real Madrid do të përpiqet ta bind atë për të q
E rëndë, naftëtarja tenton të vrasë veten Mbrëmjen e djeshme një nga naftëtaret e Ballshit ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët. Kanë qënë shoqet e saj
Po tentonin të nxirrnin armë jashtë vendit, arrestohen dy persona Dy persona janë arrestuar nga ana e Policisë, pasi po tentonin që të trafikonin armë jashtë vendit. Mësohet se Policia e
Vrau çiftin në Maltë për t'i vjedhur, shqiptari tenton arratinë nga burgu Shqiptari Daniel Muka i cili akuzohet për vrasjen e dyfishtë të Christian Pandolfino dhe Igor Maciejowski është përpjeku
Bindin Piolin, Milani tenton blerjen përfundimtare të Diaz dhe Dalot Brahim Diaz dhe Diogo Dalot janë dy futbollistët e talentuar që ndonëse kanë luajtur pak me Milanin këtë sezon, kanë tre
Mosmarrëveshjet Juventus - Dybala, Reali tenton të përfitojë Juventus janë duke hasur në mosmarrëveshje të mëdha për të arritur një marrëveshje me Paulo Dybalan për kontratën e re.
Barcelona tenton të rikthejë Traoren në "Camp Nou" Adama Traore, nën kontratë me Wolves, është duke tërhequr interesimin e shumë skuadrave të mëdha evropiane. Paraqitje
Reagon ashpër Prokuroria e Hagës: Thaçi po tenton ta zhbëjë Gjykatën Speciale Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë ka hedhur sërish akuza të ashpra në drejtim të presidentit të Kosovës, Hashim
Preu dhe e hodhi në det gazetaren, 49-vjeçari tenton arratinë (VIDEO) Danezi Peter Madsen, i dënuar për torturim dhe vrasjen e gazetares Kim Val në nëndetëse, ka arritur të arratiset nga një
"Memo" tenton të flasë shqip, çfarë thotë për vendin tonë (VIDEO) “Mrekullia në qelinë e 7-të” është një ndër filmat më të ndjekur të momentit, madje edhe gjatë karantinës, përfshirë kët
Kriza ekonomike te Barcelona ndryshon strategjinë e klubit, tenton lojtar me parametra zero Duke marrë në konsideratë kontekstin aktual ekonomik dhe uljen e ndjeshme të të ardhurave, për shkak të pandemisë, sekre
54 vjeçari tenton të vrasë me thikë adoleshentin Policia e Korçës ka arrestuar dy persona të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasja me dashje, mbetur n
Pas akuzave se është pjesë e një rrjeti droge, "Sadna" tenton vetëvrasjen (FOTO LAJM) Dy aktorët e famshëm indianë, Sara Khan dhe Angad Hasija, të njohur për rolin e Sadnës dhe Alekut në serialin “Bidaai”,
Zbulohet plani i shqiptarëve që tentonin arratisjen: Do merrnin peng drejtoreshën e burgut Në fillim të shtatorit 9 shqiptarë kishin planifikuar arratisjen nga burgu i Korfuzit. Mediat greke raportojnë se me
Halit Valteri tenton të godasë Damian Gjiknurin jashtë Kuvendit (VIDEO) Një debat i ashpër në ambientet e jashtme të Kuvendit të Shqipërisë mes Damian Gjiknurit dhe Halit Valterit për pak do t
Merkatoja mbyllet nesër, Dortmund tenton mbrojtësin e Barcelonës Borussia Dortmund do të synojë edhe një lëvizje të fundit në merkato. Afati kalimtar i futbollistëve mbyllet nesër, k
Champions tenton të rikthejë tifozët në stadium, në dorë i mbetet qeverive UEFA ndërmori hapin e parë duke lejuar publikun të marrë pjesë në Superkupën Evropiane të mbajtur të Enjten e kaluar në