999 rezultate për

tentojne

Real Madrid - Sevilla, formacionet zyrtare: "Los Blancos" tentojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Real Madrid dhe Sevillas e vlefshme për javën e 20-të në La Liga.
42-vjeçarin turk tentojnë ta deportojnë me urgjencë drejt Turqisë Një shtetas turk, 42- vjeç mbështetës i lëvizjes Gylen, pasi ka përfunduar dënimin në Shqipëri është marrë në mënyrë të
TIRANË/ Protestuesit e Vetëvendosjes tentojnë të thyejnë kordonin policor: UÇK, UÇK! Ardhja e presidentit të Serbisë në Tiranë ka shkaktuar incidente pasi lëvizja Vetëvendosja ka mbajtur protesta para hote
Atletico dhe Napoli tentojnë Cavanin Sulmuesi i rrezikshëm uruguaian po kalon vitin e fundit të kontratës me Paris Saint-Germainin Edinson Cavani është du
Dy persona tentojnë ti grabisin makinën drejtorit të Tatim-Taksave Një ngjarje e paprecedentëë ka ndodhur në Gjirokastër. Drejtorit të Tatim-Taksave vendore në Bashkinë e Gjirokastrës
Tmerrohet lojtari i Fiorentinës, tentojnë ta rrëmbejnë në Beograd Aleksa Terzic ka kaluar një natë të frikshme. Mbrojtësi i Fiorentinës ndodhej në Beograd për të luajtur ndeshjen e Serbi
Incidente në Çeki: Tifozët serbë dhe tifozët çekë tentojnë të sulmojnë tifozët kosovarë (VIDEO) Kanë ardhur incidentet e parë në Plzen, ku është tentuar sulmi ndaj tifozëve të Kosovës. Disa tifozë serb, së bashku
Shenjat e horoskopit që tentojnë të vuajnë më shumë nga ankthi dhe stresi Ankthi nuk është një problem që që kalohet lehtë, siç mund të mendojnë shumë njerëz. Janë shumë gjëra që duhen marrë në
Maskimi: Politikanët serbë tentojnë të futen si pelegrinë në Kosovë Zyrtarët serbë nuk janë lejuar të marrin pjesë aktive në fushatën për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë. Në Ministrinë e
Momenti kur Tom Doshi sulmohet me shishe nga protestuesit (VIDEO) Dita e sotme ne Shkoder eshte regjistruar me perplasje mes protestuesve te PD dhe policise, gjate konstituimit te keshil
Arsenali nuk ndalet në merkato, lodinezët tentojnë të marrin në huazim Coutinho-n Arsenali nuk di të ndalet në këtë merkato verore. Pas blerjes së Nicolas Pepe nga Lilë për 80 milion euro, skuadra lodin
Interi s’heq dorë, zikaltërit tentojnë bomberin e Serisë A Kjo merkato po vijon të jetë shumë aktive për Interin. Mes të tjerash, zikaltërit kanë në tavolinë edhe dy emra të mëdhe
Plas keq në Dibër: Tym e gaz lotsjellës ndaj mbështetësve të PD-së që po tentojnë të futen në KZAZ (VIDEO) Kanë nisur përplasjet në KZAZ-në e Dibrës. Mbështetës të Partisë Demokratike kanë tentuar të futen në KZAZ-në e Dibrës q
Elbasan, protestuesit tentojnë të çajnë kordonin e policisë nën thirrjet "Rama ik" Qytetarë dhe mbështetës të opozitës kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama, i cili zhvillon takimin e radhës ele
Çfarë po ndodh në Shkodër? Protestuesit tentojnë të rrëmbejnë ambulancën (VIDEO) Situatë e tensionuar paraqitet aktualisht në qytetin e Shkodrës ku pritet të nisë takimi elektoral i kryeministrit Edi R
Plas edhe në Burrel, demokratët tentojnë shkatërrimin e KZAZ-së (FOTO LAJM) Pas Kamzës është tensionuar situata edhe në Burrel. Mbështestësit e PD-së tentojnë të hyjnë me forcë në KZAZ-në Nr
Plas edhe në Kamëz, mbështetësit e PD tentojnë të shkatërrojnë KZAZ-në Dhjetra mbështetës të Partisë Demokratike janë mbledhur para KZAZ-së së Kamzës duke kërkuar largimin e materialeve zgjed
Pronarët e PSG-së tentojnë të blejnë klubin e madh anglez Pronarët e PSG-së tentojnë të blejnë klubin e madh anglez Skuadra e Leeds United e cila merr pjesë në Championship m
Mediat daneze publikojnë pamjet e shqiptarëve që duan të ikin në Angli Shqiptarët tentojnë të ikin ilegalisht drejt Britanisë, duket “thyer sigurinë” e portit Esbjerg të Danimarkës. Media
Shqiptarët fiksohen të shkojnë atje ku duhet vizë, si arratisen nga Danimarka në Angli (FOTO LAJM) Shqiptarët tentojnë të ikin ilegalisht drejt Britanisë, duket “thyer sigurinë” e portit Esbjerg të Danimarkës. Media