999 rezultate për

tentoi

Policia zbardh detajet, si u arrestua i riu që tentoi arratisjen nga Komisariati Policia e Shtetit ka zbardhur detajet e arratisjes së një personi nga komisariati në Tiranë. Personi në fjalë ishte
Tentoi të vriste një person, policia arreston 25-vjeçarin Policia e Elbasanit ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili akuzohet për plagosje. Bëhet fjalë për shtetasin R.G. banues në E
Tentoi vetëvrasjen në banesën e vjehrrit, merret vendimi për Elton Metën Gjykata e Fierit ka vendosur “arrest me burg” për 31 vjeçarin Elton Meta nga fshati Peshtan në Fier, i cili pak ditë më
"Nuk e dua më djalin tënd", flasin prindërit e 31 vjeçarit që tentoi vetëvrasjen Nëna e 31-vjeçarit që tentoi të vriste veten në shtëpinë e vjehrrit të tij ka sqaruar para mediave çfarë ndodh që biri i
Tentoi të vidhte 2 kg rërë nga ishulli i Sardenjës, merr gjobën e majme turisti Një turist francez është urdhëruar të paguajë një gjobë prej 1,000 € pasi u përpoq të merrte nga Sardenja me më shumë se
Tentoi të plagosi me kaçavidë zyrtarin e ADZM-së, vihet në pranga 27-vjeçari Policia e Librazhdit ka arrestuar një 27-vjeçar, pasi ka kanosur me kaçavidë dhe ka tentuar të plagosë në bark përgjegjë
Tentoi sfidën e Tik Tok, humb jetën 15-vjeçarja Një 15-vjeçare amerikane ka humbur jetën për shkak të një sfide që po qarkullon në "Tik Tok", aplikacioni shumë i përdor
Tentoi të përdhunonte kolegen në furrën e bukës, arrestohet 48 vjeçari Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me kolegen.
U akuzua ngacmim s*ksual dhe tentoi t'ia mbathte, kapet 46 vjeçari Një 46 vjeçar i dënuar nga gjykata për abuzim seksual është arrestuar nga policia. Shtetasi Besnik Kreçi banues në Te
Teuta zbret në këmbë në tokë Tiranën dhe fiton Superkupën (VIDEO) Teuta ka fituar Superkupën e Shqipërisë. Djemtë e Detit kanë befasuar Tiranën duke e mposhtur 2-1. Ishin dy golat
PSG u bë pishman për Thiago Silvan, tentoi ta mbante në fund Agjenti i Thiago Silva, Paulo Tonietto foli për de L’Equipe për lamtumirën e tij me PSG dhe nxjerr prapaskenat e ndarjes
Tentoi të vriste me thikë të moshuarin, 55 vjeçari përfundon pas hekurave Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 55 vjeçar pasi goditi dhe tentoi të vriste me thikë një të moshuar. Sipas pol
Vajza tregon si abuzoi ish-ministri shqiptar i Shëndetësisë: Më tha do të mas pulsin e zemrës Pacienten e vogël e vizitoi në Ortopedi. E pas kësaj, mjeku kirurg nga Spitali i Pejës, ia ftoi asaj nënën në zyrën e ti
44 vjeçari në Pogradec tentoi të vriste vajzën se i gjeti një mesazh, gjyshja e mbrojti Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pogradec. Një 44 vjeccar i preu kokën nënës së tij të mosh
"U hodh vetë", lihet në burg 47 vjeçari që tentoi të vriste ish-bashkëshorten Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me Burg ” për 47 vjeçarin Saimir Rrapollari i cili pasditen e 25 korrikut keq
E përndoqi dhe iu fut në dhomë për ta përdhunuar, kapet maniaku në Tiranë Një 40-vjeçar është arrestuar pasi auzohet se tentoi të përdhunojë një 35-vjeçare. Ngjarja është raportuar në zonën e
Bëri tatuazh Berishën e Marina Vjollcën, ky është taksisti që tentoi të vetëdigjej (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Tiranë një taksist 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej para Kryeministrisë. Kanë qënë forcat "Shqiponja"
Kishte ngelur pa punë, zbulohet pse 39 vjeçari tentoi të vetëdigjet para Kryeministrisë Forcat "Shqiponja" parandaluan një ngjarje të rëndë e cila po ndodhte para Kryeministrisë në Tiranë. Një 39 vjeçar k
Policia zbardh detajet, si 39-vjeçari tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë ku një 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë.
30 vjeçari lyhet me benzinë dhe tenton t'i vërë flakën vetes Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme vetëm pak minuta më parë. Mësohet se një 30 vjeçar ka tentuar të