999 rezultate për

tentativĂ

Vidhet kablli i ndriçimit në autostradën Tiranë-Durrës Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se në autostradën Tirane – Durres, nga Rrethrrotullimi Shqiponja km 0+000 deri në
Vjen tentativa e parë, Icardi shumë afër golit (VIDEO) Barcelona dhe Interi po luajnë me njëra-tjetrën në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Sulmues
Karius del bllof, shikoni golin qesharak në Turqi (VIDEO) Ndeshja e fundjavës në Superligën turke, mes Besiktasit dhe Jeni Malatiasporit, përfundoi me fitoren e vendasve në shifr
Pedro kalon Chelsean në avantazh me një super gol (VIDEO) Skuadra e Chelseas më ne fund ka gjetur rrugën e golit pas shumë tentativash në portën e Bournemouth. Goli i avantaz
Të pa fat apo lojtarë që nuk dinë të shënojnë? (VIDEO) Një video e një aksioni goli po bën xhiron në të gjithë botën. Gjithçka ndodhi në një ndeshje të divizionit të dytë në S
Penalltitë për Higuain janë shndërruar në një makth të vërtetë Fatmirësisht, ajo që gaboi me Totenhemin, duke humbur rastin për ta dërguar rezultatin në 3-1, nuk ndikoi në ndeshjen e
Tentativa për vrasjen e ish-agjentit rus, Britania e Madhe vë në lëvizje ushtrinë Rreth 180 persona të personelit ushtarak janë dërguar në Salisbury të Britanisë së Madhe, për të ndihmuar në hetimin e t
Gazeta franceze: Për 1 muaj 7 tentativa vetëvrasjesh në vendin ku u dhunua Florenci Marsejë: Valë vetëvrasjesh në qendrën e paraburgimit në Canet", kështu e nis me titullin gazeta franceze "La Provence",
Ramos ndërhyn në tentativat e Barcelonës për të nënshkruar me Ozilin Sergio Ramos është futur në tratativën e Barcelonës për mesfushorin Mesut Ozil. Spanjolli ka tentuar ta bind gjermanin q
Deklarata e fortë: Tentativa e Katalunjës për pavarësi ishte një katastrofë Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker ka deklaruar se përpjekja e Katalonjës për shkëputjen nga Spanja
Dogji veten para Kuvendit, kjo ishte tentativa e dytë për vetëvrasje e Saimirit brenda muajit Saimir Zalli tronditi opinionin publik mëngjesin e sotëm duke lyer dhe djegur veten me benzinë para sallës së seancave p
Finteri i Kanes, detyron Varanen të bëjë autogol (VIDEO) Një super sfidë po zhvillohet në Santiago Bernabeo. Tottenham ka arritur të surprizojë të pranishmit me anë të një au
Në Grupin H Irlanda pret Serbinë, Uellsi vazhdon tentativat për vendin e dytë Në Grupin E mdeshja më e rëndësishme do të luhet në Dublin mes Irlandës dhe Serbisë. Vendasit kanë dy pikë më pak në
Sejdiu tregon nëse do ta votojë qeverinë e PAN-it Deputeti i zgjedhur i Aleancës Kosova e Re, Korab Sejdiu në një prononcim për KALLXO.com ka thënë se ai asnjëherë nuk do
Lumezi: Kosova ka parandaluar tentativa për sulme terroriste Financimi i terrorizmit dhe shpëlarja e parasë vazhdojnë të mbesin sfida për institucionet e Kosovës, edhe pse ka rezult
Tentativa e fundit, pas Bashës dhe Ramës zyrtari i lartë amerikan takon Metën Zyrtari i lartë amerikan Hoyt Brian Yee është duke zhvilluar takime intensive me krerët më të lartë të shtetit dhe opozi
Ja si u trajtua në mediat botërore tentativa për vrasjen e Azem Vllasit (FOTO LAJM) Tentativa për vrasjen e ish-politikanit dhe avokatit të njohur kosovar, Azem Vllasi, ka bërë bujë edhe në mediat ndërkom
Historia e të fejuarës se pronarit të hotel "Kontinental", nga arrestimet deri te tentativat e vetëvrasjeve Pak ditë më parë, në Kanada, ku jetonte prej 26 vitesh, u nda nga jeta Meshan Çini. Një nga të afërmit e familjes së të
Policia e Tetovës mohon tentativat për manipulime zgjedhore në Tearcë Policia e Tetovës i ka mohuar tentativat për manipulime zgjedhore në Tearcë edhe pse këto zgjedhje u vunë në shënjestër
Shpjegon Taravari, ja pse u takua me Ali Ahmetin Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, ka shpjeguar arsyen e takimit të tij me liderin e BDI-së, Ali Ahm