999 rezultate për

tensionuar

Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO) Një “përplasje” e vogël e Offset me policët në Beverly Hills ka mjaftuar që reperja e njohur, Cardi B të acarohet me kët
Horoskopi i të hënës, java nis e tensionuar për këto shenja Dashi-Projektet e reja të punës ju interesojnë shumë. Çdo gjë që ka lindur tani, ose ka lindur në fillim të vitit, në të
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Rama i tensionuar në studio, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM) Padyshim që mbrëmja e djeshme ishte pak e pazakontë për shikuesit shqiptarë që u përballën me një kryeministër shumë të
Margjeka e tensionuar përmend dosjen e Gjirit të Lalëzit: Drejtori i Kufirit bënte drogën! Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka treguar një tjetër detaj, i cili sipas saj ka ndikuar në arrestin e saj. Bëhet fjalë për
Marrëdhënie e tensionuar, Bread Pitt çoi të dashurën aty ku u martua me Angelina Jolie (FOTO LAJM) Kur dukej se çdo gjë po shkonte mirë dhe terapia familjare po funksiononte, gjërat mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë
Situatë e tensionuar në Bjellorusi, Kombëtarja "izolohet" në hotel Pas afro 2 orë fluturim, Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Minsk për ndeshjen e 4 shtatorit në Bjellorusi, vend në
Dalin pamjet, kryebashkiaku i Matit ofendon keq anëtarin e këshillit: O legen! (VIDEO) Bashkitë e PS nuk gjejnë qetësi edhe pse kontrollojnë 100% të pushtetit vendor, pa opozitë dhe pa asnjë kundërshtar poli
"Bëhuni njerëz, dreqi ta hajë!", Kikia i tensionuar për situatën në Durrës (FOTO LAJM) Me nisjen e sezonit turistik nuk kanë munguar as papatërtitë e lëna nga pakujdesia e pushuesve. Një gjë të tillë e v
Aktori i njohur kapet "mat" me 18 vjeçaren, prindërit e modeles të tensionuar (FOTO LAJM) Aktori Pete Davidson duket se ka nisur një lidhje të re, këtë herë me modelen 18-vjeçare Kaia Gerber. Çifti janë fotogra
Protestë e tensionuar në Han të Elezit, shkak rrahja e kosovarëve në Shkup Një protestë me tensione u mbajt sot në Hanin e Elezit të Kosovës. Protestuesit me të ardhur në pikën kufitare me Maqedo
Situatë e tensionuar te Teatri, plasin kapsollat Rikthehen tensionet ne godinen e Teatrit Kombetare mes artisteve dhe punonjesve te policise. Forcat e rendit tentojne te
Vijon situata e tensionuar në Shkodër, PS bën drejtoritë qendra votimi Në Shkodër ashtu siç ka qenë gjatë gjithë ditës, edhe në mbrëmje situata ka vijuar të mbetet e tensionuar, pasi disa shk
Plas edhe në Burrel, demokratët tentojnë shkatërrimin e KZAZ-së (FOTO LAJM) Pas Kamzës është tensionuar situata edhe në Burrel. Mbështestësit e PD-së tentojnë të hyjnë me forcë në KZAZ-në Nr
Marrëdhënia Juve-Dybala e tensionuar Juventus u mund të shtunën me përmbysje 2-1nga Spal në përballjen për Seria A. Nuk është kurrë kënaqësi të mposhtesh, po
Kaos dhe gaz lotsjellës, por protestuesi i ngjitet Berishës për foto (FOTO LAJM) Protesta e sotme ka shperthyer ne kaos para Kryeministrisë. Qindra protestues kanë thyer xhamat e Kryeministrisë me
Situata e tensionuar, liderët sërish në takim Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe liderët e koalicionit qeveritar janë mbledhur sërish në Presidencë. Liderët e
Situata e tensionuar me Ramën, Meta largohet nga Shqipëria Presidenti Meta nuk dekretoi Sandër Lleshin si Ministër të Brendshëm dhe kjo ka shkaktuar tensione mes tij dhe kryeminis
Martial tregon situatën me Mourinhon Anthony Martial ka theksuar se marrëdhënia mes tij dhe Jose Mourinhos nuk ka qenë asnjëherë e tensionuar duke hedhur pos
Skënderbeu-Partizani/ Penalltia e minutave të fundit vendos sfidën e tensionuar Ka nisur me tensione edicioni i 80 i kampionatit shqiptar. Skënderbeu priti Partizanin në atë që vitet e fundit gjithmon