999 rezultate për

tenistet

Zjarret vënë në dyshim Australian Open, tenistët shfaqin probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte parashikuar, emergjenca e zjarreve që kanë pushtuar Australinë ka tronditur edhe turneun e parë Grand Sl
Njihuni me rekordin e ri të shikueshmërisë në Australian Open Përballjet e para të Australian Open kanë regjistruar numër të madh spektatorësh, në total numri është 500 mijë. Ndë
Top 10 tenistet më të bukura (FOTO LAJM) Ata janë protagonistë në turnetë më të rëndësishme të tenisit, teksa ndodhen në majat e renditjes së ATP për femra. Gjit
10 tenistët më të pasur në botë (FOTO LAJM) Industria e sportit bën që shumë njerëz që e nisin nga zero, të bëhen të pasur, por kjo arrihet vetëm me punë, vullnet,
Ja kush janë tenistet më seksi në "Australian Open" (FOTO LAJM) Televizioni “Channel 7”, që ka të drejtën e transmetimit të grand slemit të 'Australia Open', ka publikuar rezultatin e
E rrallë, tenistja eliminohet sepse kishte veshur ... Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në turneun e Wibledon-it. Një nga tenistet nuk u është përmbajtur rregullave strikte të
Tenistët kosovarë, në garat ndërkombëtare Lajm i mirë për Federatën e Tenisit në Kosovë. Federata Ndërkombëtare e Tenisit do të lejojë tenistët kosovarë që të mar
Tenistet japin spektakël para nisjes së ndeshjes (VIDEO) Një ndeshje tenisi është kthyer në një kërcim të shfrenuar. Kjo ka ndodhur në Bratislavë, kryeqytetin e Sllovakisë. Dy t
Tenistët me të dashurat e tyre në mbrëmjen Gala (FOTO LAJM) Në një mbrëmje gala të organizuar në Londër, ku dhe po luhet Masteri në tenis, Londër 2011, është orgnaizuar një mbrëmje