999 rezultate për

tenisit

Lule dhe vallëzim romantik, kush është çifti i dytë në "Për'puthen" Marrëdhënia mes Artenisit dhe Edonës u duk se mori fund, pas një episodi aspak të hijshëm që përfshiu dhe Margaret. M
Nga fusha e tenisit, seti i fundit fotografik i Luana Vjollcës po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi. Nd
Lojtari e pëson keq nga gruaja, paguan 31 mijë dollarë për të dalë nga burgu Lojtari i tenisit Nikoloz Basilashvili është akùzuar për sùlm ndaj ish gruas së tij. 28-vjeçari u akuzua nga partnerja N
Ish-ylli i tenisit pozon nudo gjatë kohës së karantinës Ish-tenistja Ashley Harkleroad ka “çmendur” fansat me foton e saj të fundit. 34-vjeçarja ka postuar një foto nudo, de
Koronavirusi, anulohet turneu i famshëm i tenisit Turneu i Indian Wells është anuluar për shkak të shqetësimeve se mund të shpërndahet sëmundja ngjitëse, koronavirus.
Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshme Sado që të jeni shtatshk
Ronaldo i “përvishet” tenisit? (VIDEO) Trajneri i skuadrës së Juventusit, Massimiliano Allegri ka vendosur që skuadra të pushojë tre ditë pas pauzës së kombëta
E pabesueshme, Nadal pastron rrugët e Majorcas (VIDEO) Tenisti me famë botërore Rafael Nadal është solidarizuar me banorët e Majorcas pas përmbytjeve të ditës së djeshme. Sipa
Premtimi i legjendës së tenisit Novak Djokoviç nuk është më ai i dikurshmi, por tenisti serb vazhdon të mos e ul ritmin për asnjë moment. Në muajt e fu
E pazakontë, fusha në Zvicër mbushte me topa tenisi (VIDEO) Ndeshja mes Young Boys dhe Basel në kampionatin zvicerian është mbyllur me rezultat 7-1 në favor të Young Boys. Por
Njihuni me sportisten më të paguar në botë (FOTO LAJM) Tenistja, Serena Williams edhe pse nuk ka garuar në 14 muajt e fundit për shkak që ishte shtatzënë me fëmijën e parë ësh
Modelja shfaqet duke luajtur tenis por vëmendja e njerëzve shkon diku tjetër Modelja, Elizabeth Anne nuk është profesioniste në lojën e tenisit por në videon ku ajo provon të luajë ka marrë mbi 2 m
Federer i jashtëzakonshëm, sërish numri 1 i tenisit në botë Roger Federer është sërish numri një në botën e tenisit. Legjenda zvicerane u bë futbollisti më i vjetër që e arrin këtë
Djokovic lë pas dëmtimin, gati për të luajtur Novak Djokovic, është gati të rukthehet në 2018-ën. “Raketa” serbe tashmë i ka zgjidhur problemet me dorën dhe objektivi
Nadal humbet turneun në Abu Dhabi Turneu i Abu Dhabit do t'i mungojë në fushë numri 1 të botës të tenisit, Rafael Nadal, me spanjollin që ende nuk është r
Ndërron jetë tenistja çeke Ish-tenistja çeke, Jana Novotna u nda nga jeta në moshën 49-vjeçare, pasi humbi luftën e saj me sëmundjen e kancerit
Pas shkarkimit tek Partizani, Luliano vazhdon për tenis (FOTO LAJM) Ish-trajneri italian i Partizanit, Marc Iuliano, i cili qëndroi vetëm për 9 javë kampionati në krye të të kuqve, duket s
Federer – Nadal, dueli i përjetësisë në Tenis Shanghai i dhuroi historisë së tenisit modern episodin e 38-të të rivalitetit më të bujshëm dhe më me sharm mes Roger Fe
Ndeshja e tenisit ndërpritet nga seksi i zhurmshëm i një çifti (VIDEO) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur gjatë një ndeshje tenisi në Florida, teksa arbitri është detyruar që të ndërpresë ndeshj
Majmuni japonez, superstari më i ri i tenisit në botë (VIDEO) Një superstar i ri i tenisit po vjen, por ai është pak më ndryshe se të tjerët. Një majmun nga Japonia ka marrë shumë