999 rezultate për

tenisi

Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Tmerrohen banorët në Greqi, breshëri sa një top tenisi thyen makina e panelet diellore (FOTO LAJM) Ditën e sotme, në orët e pasdites në zonën e Kosturit në Greqi ka ndodhur një stuhi breshëri. Sa një top tenisi, bres
Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Çmendet moti në Kosovë! Bie breshër sa një top tenisi (FOTO LAJM) Sikurse gjatë ditëve të fundit, edhe sot në Kosovë ka pasur temperatura të larta gjatë ditës, ndërsa pasdite qytetarët j
Politikani serb rreh barbarisht me raketë tenisi pronarin e një klinike Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviç është përfshirë në akte dhune pasditen e sotme. Mediat
Lule dhe vallëzim romantik, kush është çifti i dytë në "Për'puthen" Marrëdhënia mes Artenisit dhe Edonës u duk se mori fund, pas një episodi aspak të hijshëm që përfshiu dhe Margaret. M
Nga fusha e tenisit, seti i fundit fotografik i Luana Vjollcës po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi. Nd
Lojtari e pëson keq nga gruaja, paguan 31 mijë dollarë për të dalë nga burgu Lojtari i tenisit Nikoloz Basilashvili është akùzuar për sùlm ndaj ish gruas së tij. 28-vjeçari u akuzua nga partnerja N
Ish-ylli i tenisit pozon nudo gjatë kohës së karantinës Ish-tenistja Ashley Harkleroad ka “çmendur” fansat me foton e saj të fundit. 34-vjeçarja ka postuar një foto nudo, de
Koronavirusi, anulohet turneu i famshëm i tenisit Turneu i Indian Wells është anuluar për shkak të shqetësimeve se mund të shpërndahet sëmundja ngjitëse, koronavirus.
Përse në udhëtime të gjata gjithmonë duhet patjetër të merrni me vete topin e tenisit Udhëtimet e gjata, qofshin ato me avion, tren apo autobus, mund të jenë goxha të parehatshme Sado që të jeni shtatshk
Bie breshër sa një top tenisi, shtëpi dhe mbi tre mijë makina të shkatërruara Australia po përballet me fenomene të pazakonta natyrore. Fillimisht ky vend u përfshi nga vatrat e zjarrit që shkakt
Shqiptari dhuron spektakël me top tenisi, e kërkon Real Madridi (VIDEO) Një video e rallë e një talenti shqiptar është duke bërë xhiron e internetit në mediat italiane. Bëhet fjalë për 13-vjeç
Vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
Ronaldo i “përvishet” tenisit? (VIDEO) Trajneri i skuadrës së Juventusit, Massimiliano Allegri ka vendosur që skuadra të pushojë tre ditë pas pauzës së kombëta
Pse duhet të vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
E pabesueshme, Nadal pastron rrugët e Majorcas (VIDEO) Tenisti me famë botërore Rafael Nadal është solidarizuar me banorët e Majorcas pas përmbytjeve të ditës së djeshme. Sipa
Premtimi i legjendës së tenisit Novak Djokoviç nuk është më ai i dikurshmi, por tenisti serb vazhdon të mos e ul ritmin për asnjë moment. Në muajt e fu
E pazakontë, fusha në Zvicër mbushte me topa tenisi (VIDEO) Ndeshja mes Young Boys dhe Basel në kampionatin zvicerian është mbyllur me rezultat 7-1 në favor të Young Boys. Por
Njihuni me sportisten më të paguar në botë (FOTO LAJM) Tenistja, Serena Williams edhe pse nuk ka garuar në 14 muajt e fundit për shkak që ishte shtatzënë me fëmijën e parë ësh