999 rezultate për

tend

Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Reagon SPAK: Skandali me tenderët, pse u kryen arrestimet në zyrën e Adrian Çelës Pa arrestimit të ish-drejtorit të Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati ka reaguar dhe SPAK. Mësohet se në kërkim është
Mosmarrveshje e pretendime për detin, Shqipëria e Greqia shkojnë në Hagë (FOTO LAJM) Mes Shqipërisë dhe Greqisë ka mosmarrëveshje për caktimin e zonave detare dhe për këtë dy shtetet, kanë vendosur t'i dre
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
SKEMA/ Kush janë katër zyrtarët e OSHEE-së që mbushën xhepat plot falë tenderave GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dhënë masa e arr
Vodhën tendera?! Ç'ndodhi sot në zyrat e OSHEE Ish-drejtori i Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati është arrestuar ndërkohë që është shpallur në kërkim një tjetër zyrtar
Sulmoi Metën, ish-deputetja i përgjigjet Ramës: Nuk je komandant as në kotecin tënd! "Nuk ushqehen shqiptarët me pallavrat e tua. Jep llogari për 75 milion eurot që ke çuar tek inceneratorët fantazëm dhe p
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Çfarë e dashure je, bazuar në shenjën tënde të horoskopit? Dashi: E dashura e sinqertë Dash, nuk je nga ato që bëjnë furça. Karakteri yt shpërfaqet në çdo moment të lidhjes dhe
ISHP hap tenderin 1.3 milionë euro, ja sa kite të reja pritet të blihen Instituti i Shëndetit Publik do të blejë 138,240 kite për kryerjen e testimeve të Covid-19. Fondi për prokurimin e kitev
Djali i bëri atentat shefit të Policisë, babai: Dorëzohu, do jem në krahun tënd! (FOTO LAJM) Ilirjan Hasanaj, vetëm 19-vjec është shpallur nga kërkim nga dita e dielë për atentati e bërë ndaj shefit të Malësisë së
Twitteri me masa ndaj Trumpit, pretendoi se ishte imun ndaj Covidit-19 (FOTO LAJM) Një tweet i bërë nga presidenti, Donald Trump duke pretenduar se ai është imun ndaj koronavirusit u fsheh të dielën nga
Mbajtja e maskave në rrugë, organizohet protestë para kryeministrisë Avokati Altin Goxhaj ka postuar online mbajtjen e një proteste përpara kryeminsitrisë së enjten, ky vendim i marrë pas v
6 shenja që mëlçia juaj nuk e duron dot më stilin e jetës tënde Mëlçia jonë është një nga organet detoksifikuese në trupin tonë, dhe bën shumë punë të vështira çdo ditë. Nëse mëlçia
LSI i numëron pasuritë Spiropalit: Gjithë jetën mish për top vajte për Skënderbeun tënd Ministrja Elisa Spiropali hodhi ditën e sotme akuza mbi dekorimet e Presidentit të Republikës Ilir Meta në Koplik. Pi
Lippi kalon në "skaner" dy pretendentët e Serie A Këtu më poshtë janë fjalët e ish-trajnerit të kombëtares së Italisë, kampion bote më 2006, mbi çështjet aktuale të futbo
Calhanoglu rrit pretendimet, komplikohet rinovimi Edhe pse me merkaton e mbyllur dhe kampionatin ku çdo gjë po shkon më së miri, drejtuesit e Milanit nuk mund të jenë të
Moti i keq i merr jetën 3 personave në Itali Pjesa veriore e Italisë është përmbytur nga moti i keq duke sjellë dëmtime të shumta. Në Limone Piemonte ka patur për
Thellohet divorci i Kelly, këngëtarja paditet nga ish-vjehrri Drama e divorcit të këngëtares Kelly Clarkson po kalon në një tjetër nivel. Tani, mësohet se Clarkson është paditur nga