999 rezultate për

temperaturat

Rikthehet koha me diell në Maqedoni, por temperaturat ulen Pas një vale të të ftohti që përfshiu Maqedoninë dhe rajonin këto ditë, më në fund ka dalur dielli. Por, sipas meter
Moti në Shqipëri, e enjte 20 prill 2017 I gjithë vendi edhe sot do të mbetet në kushtet e vranësirave e kthjellimeve. Reshjet e shiut do të jenë prezente edh
Mbani çadrat me vete dhe vishuni trashë, ulen temperaturat në Maqedoni Maqedonia do të preket nga një rrymë e ftohtë këto ditë ku nuk do të mungojnë as reshjet e rrëmbyeshme të shiut. Sip
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 16 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende, gjit
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 15 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Jug-Lindja 10 der
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 14 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira kalimtare. Era do fryj nga Jug
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 13 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell, por do të ketë edhe vranësira kalimta
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 12 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell, por do të ketë edhe vranësira kalim
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 11 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell, por gjatë mbrëmjes mund të ketë reshj
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 8 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende.
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 7 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Era do
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 6 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende. E
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 5 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende.
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 1 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga jugu deri 15 km/h.
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 31 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Lindja deri 25 km/
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 30 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Era do fryj
Mot me diell sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 29 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Jug-Lindja deri 2
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 28 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Jug-Lindja 10 deri
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 26 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe mund të ketë reshje shiu. Era
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 25 mars 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare ku gjatë mbrëm
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.