999 rezultate për

temperaturĂ

Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë temperaturat maksimale do të arrijnë 13 gradë C
Temperatura si në pranverë, si parashikohet moti për sot Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme kontinentale duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe p
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut Moti sot do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë. Nga pjesë të ndryshme të vendit do të fryjë erë e lehtë. T
Luhatje të mëdha temperaturash, si të visheni sot Vijon ndikimi i motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat paraqiten
Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme dominojnë të gjithë territorin gjatë orëve të para të ditës. Më të dendura
Rriten temperaturat në Kosovë Në fundjavë mot kryesisht me diell, temperaturat në rritje. Në fillim të javës mot pranveror. 15.02.2019 - Anticiklon
Nuk ikën i ftohti, si do të jenë temperaturat sot Mot i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh dominojë në vend. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat verili
Erëra të forta në të gjithë vendin, si do luhaten temperaturat sot Kthjellime dhe vranësira të shpeshta mbeten në të gjithë vendin. Më të dukshme do të jenë në ekstremin Verior dhe përgja
Sot temperatura të ngrohta, por kjo javë sjell motin ekstrem Vendi ynë ditën e sotme do të ketë një rritje të lehtë të temperaturave gjatë ditës, por me ardhjen e mbrëmjes në vend d
Rriten temperaturat, por çfarë do të ndodh me motin pasdite Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të dominojnë paraditen e sotme në të gjithë vendin, më të dukshme në eks
Ulen temperaturat, si do të jetë moti sot Gjatë gjithë ditës Shqipëria dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta, më të theksuara në ekstre
Si do të jetë moti në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore. Tempera
Mot i kthjellët, por si do luhaten temperaturat sot Masat ajrore të qëndrueshme, por të ftohta do të ndikojnë mot të kthjellët në të gjithë vendin. Herë pas-here do të
Fjolla sfidon të ftohtin, "ngre temperaturat" me bikini në Shkup (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është një nga personazhet më të komentuara në rrjet. Së fundmi, këngëtarja është
Moti merr kthesë, çfarë ndodh nga sot me temperaturat Moti i kthjellët dhe vranësira të lehta dominojnë bregdetit dhe zonat e ulëta. Por vranësira të shpeshta paraqiten n
Erë dhe re, si do të jetë moti sot në Maqedoni Moti do të jetë me vranësira dhe me frymë mesatare. Në pjesët malore të vendit do të ketë edhe reshje të borës. Tempe
Sot ishte një ditë e ngrohtë, por çfarë surprizash ka moti për nesër Vendi ynë do të kushtëzohet nga mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë paradites. Mesdita sjellë shtim të
Gripi vërdallë, si t’i ruheni temperaturës së lartë Te pacientët, kur temperatura rritet, shpjegohet si një çekuilibër në trup. Bakteret, viruset apo mikroorganizma të tjer
Demi Rose "ngre temperaturat" në Tajlandë (FOTO LAJM) Demi Rose njihet si një nga modelet më të komentuara në rrjet. Ditët e fundit ka realizuar disa sete fotografike me
E pazakontë, policia lut kriminelët të mos bëjnë krime ditët e ardhshme “Ju lutem mos kryeni krime gjatë ditëve të ardhshme”. Kjo ka qenë kërkesa e pazakontë e policisë së Warrensburgut, drejt