999 rezultate për

tellos

Levante tenton të bëjë të "fortin", por me Barcën smundet (VIDEO) Me rezultat 4-1, Barcelona e ka mposhtur Levanten në Estadio Ciudad de Valencia, në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës
Vajza e Tellos dhe Lorenas do të quhet Carlota (FOTO LAJM) Cristian Tello njoftoi rreth një muaj më parë, më saktë pas ndeshjes së javës së 6 të La Ligas Barcelona-Valladolid, se
Tello në radarët e Milan Udhëtimi "sekret" i Administratorit të Milanit, Adriano Galliani, në Spanjë duket se u ka dhënë jetë spekulimeve të merk