999 rezultate për

televizorin

Sherr me rojen e shkollës, elbasanasi thyen televizorin dhe kundërshton policinë Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi p
"Shokon" Berlusconi: Kur luan Milani fik televizorin Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka thënë se nuk pajtohet aspak me lojën taktike të kuqezinjve prandaj edhe
Barcelona eleminohet, tifozi thyen televizorin (VIDEO) Askush nuk priste që Barcelona të eleminohej nga Liverpool në ndeshjen e kthimit pasi kishte fituar të parën 3-0, aq më
Njihuni me tifozin e çmendur që thyen televizorin sa herë humbet Marseillë (VIDEO) Një tifoz i Marseille, Mohammed Henni është bërë i famshëm duke i thyer televizorët e tij sa herë që klubi francez pëson
Tifozi thyen televizorin pasi humbi skuadra e zemrës (VIDEO) Pamjet e një tifozi teksa thyen televizorin pasi humbi skuadra e tij e zemrës janë duke bërë xhiron e rrjetit në këto mo
Një snajper i vërtetë, Ronaldo fik televizorin me “armë” (VIDEO) Cristiano Ronaldo, brenda fushës është një as i vërtetë dhe i pagabueshëm. Ai është një snajper në të gjitha goditjet me
Çmendet tifozi i Marselles, thyen televizorin pas humbjes me Atleticon (VIDEO) Humbja e Marselles me rezultatin 0-3 ndaj Atleticos së Madridit në finalen e Europa League ka “tërbuar” edhe një tifoz q
Ermali ironizon komplimentin e Alketës për Pirron: Ami më fiku televizorin Kantautori i njohur, Pirro çako ka qenë i ftuar në Tv Klan këtë mbrëmje ku ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij private
Mori televizorin të qëllonte Ramën, Paloka tregon çastin e bujshëm Edi Paloka ka sqaruar në “5 pyetjet nga Babaramo” castin e sikletshëm kur shkëputi televizorin për ti rënë Ramës në sea
Pas këtij lajmi, nuk do rrini më përballë ekranit Ju zgjoheni dhe gjëja e parë që bëni është të shikoni telefonin tuaj. Ju ndizni televizorin derisa hani mëngjesin. Ju ko
Shkon për të vjedhur televizorin, hajduti qëllon me armë të zotët e shtëpisë (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një person i armatosur hyri në një shtëpi dhe qëlloi me armë drejt një nëne të tmerruar
I vodhën televizorin një lokali në Sarandë, arrestohet 25-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 25-vjeçar i cili akuzohet për vjedhje. Policia bën me dije se ai është shtetasi Elton
Bie ndesh me fenë, hebrenjtë mbulojnë televizorin gjatë fluturimit me avion (VIDEO) Disa hebrenj ortodoksë janë filmuar teksa mbulonin ekranin e një televizori që ishte duke transmetuar filma dhe muzikë g
Ozan Tufan nuk shënon në portën e zbrazët nga dy metra afërsi, tifozi thyen televizorin (Video) Fenerbahçe ka shënuar fitore në derbin e kampionatit turk. Feneri triumfoi para shikuesve të vetë kundër Besiktasit me r
Samsung prezanton televizorin që duket si një kornizë në mur Projektuesi Yves Behar prezantoi televizorin e ri të Samsungut këtë javë në Paris. Ky televizor është dizenjuar për
LG prezanton televizorin vetëm 2.6 mm të hollë (VIDEO) LG ka zbuluar një sërë pajisjesh për t’i bërë shtëpitë “smart” edhe më të zgjuara këtë të mërkurë në “CES 2017”, Las Veg
E moshuara denoncon në Polici: Djali më vodhi televizorin Një e moshuar në Kavajë ka bërë një denoncim të pazakontë në polici, duke akuzuar djalin e saj për vjedhje. 66-veçar
Nxehet gjatë ndeshjes, tifozi i zjarrtë thyen televizorin (VIDEO) Nëse bëhet fjalë për skuadrën e zemrës, sakrificat janë pjesë e lojës. Por duket se jo të gjithë i përcjellin emocionet
Ish atletja thyen televizorin pas humbjes së Arsenalit Ish atletja, Kelly Sotherton ka thyer televizorin pas humbjes së Arsenalit ndaj Barcelonës mbrëmë në Ligën e Kampionëve.
Kosovari çon televizorin e kampit në Kosovë! Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një kamp në Gjermani. Autoritetet e kampit kanë vënë re se në njërën nga dhomat