999 rezultate për

televizor

"Me Schumacher shikojmë televizor së bashku", lajme pozitive për legjendën gjermane Michael Schumacher, piloti legjendar i Formula 1, është në gjendje kome, kujdesi intensiv dhe procesi delikat të trajti
Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
Nga shtëpia pa televizor te vdekja gjatë xhirimeve të filmit, historia e panjohur e Sandër Prosit Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teat
Nga shtëpia pa televizor te vdekja gjatë xhirimeve të filmit, historia e panjohur e Sandër Prosit Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teat
I dha fund jetës me kabllon e televizorit, biznesmeni ishte i zhytur në borxhe Pas dy ngjarjeve të rënda në Durrës dhe në Lezhë, një tjetër lajm i burime zyrtare të policisë bënë me dije se është gje
Biznesmeni i njohur në Elbasan i jep fund jetës duke u varur me kabllon e televizorit Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot edhe në Elbasan, ku është gjetur i pajetë një biznesmen. Burime zy
Ibrahimovic tregon idhullin që e mbante me orë të tëra para televizorit Zlatan Ibrahimovic u rikthye tek skuadra e Milanit duke firmosur për një kontratë 6 mujore deri në fund të sezonit.
I burgosuri u var natën e Krishtlindjes me kabllon e televizorit Një i burgosur, që vuante dënimin në Burgun e Beratit, është gjetur i vdekur në qelinë e tij. Blerim Protoduari, 39-v
Wanda thumbon Lukakun: Ai do ta shikojë Ligën e Kampionëve nga televizori Wanda Nara nuk është e impresionuar nga paraqitjet e Romelu Lukakut te Interi. Sulmuesi belg u transferua në verën e
Donte të dilte në televizor, i riu anglez për famë hedh foshnjen nga tarraca Një i ri britanik ka hedhur një djalë gjashtë vjeçar francez nga një tarracë në katin e 10-të në galerinë e artit Tate M
"Doja të dilja në TV", 18 vjeçari hedh foshnjën nga kati i dhjetë Duket se dëshira për të dalë në media dhe për t'u bërë i famshëm ka shkaktuar një ngjarje të rëndë në Londër pasi një 18
Stresi mundohet të argëtojë familjet, dërgon në çadër televizor (VIDEO) Stresi bashkë me një numër të madh të qytetarëve, po ndihmojnë vazhdimisht banorët në Shqipëri. Së fundi, reperi ka n
Pse fëmijët nuk duhet të kenë televizor në dhomë Fëmijët që kanë një televizor në dhomën e tyre të gjumit në moshën 7-vjeçare kanë më shumë mundësi që të jenë mbipeshë.
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM) Duke qenë se së shpejti do të publikojë një libër me receta gatimesh, Arbana Osmani ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve
"Nxihet" televizori, nis digjitalizimi për Tiranën dhe Durrësin Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, 30 shtatori është dita e fundit e transmetimeve analoge në Tiranë dhe Durr
Habit Rama: Nuk diskutohet më televizori, po ju mori malli më gjeni në frigorifer (VIDEO) Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Ramandodhej në ambjentet e shkollës “Sevete Maçi” në Tiranë për inagurimin e saj me r
Arsyeja e frikshme se pse po ulen çmimet e televizorëve smart Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me pothuajse
Qëndroni tepër para televizorit, tregon se nuk jeni të lumtur Njerëzit e palumtur e kanë shumë më të vështirë të zgjidhin çështjet që i shqetësojnë. Sipas një studimi të fundit, o
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
Sherr me rojen e shkollës, elbasanasi thyen televizorin dhe kundërshton policinë Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi p