999 rezultate për

televizive

Jonida Vokshi rrëfen dobësinë e saj (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim më shpesh në rolin e intervistueses, e më rrallë në karrigen e të intervistuarit. Aktive në ekran
Skëndërbeu ka një njoftim zyrtar për tifozët Më 3 gusht, ora 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena” korçarët luajnë ndeshjen e kthimin të turit të tretë kualifikues të
10 klubet që kanë arkëtuar më shumë para në 5 vitet e fundit në Europë (FOTO LAJM) Juventus është skuadra që ka arkëtuar më shumë në 5 vitet e fundit. Bardhezinjtë kanë fituar nga pjesëmarrja në Champion
Samsung Electronics ngre nivelin e produkteve në tregun e aksesorëve televizivë Samsung Electronics, prodhuesi kryesor global i televizorëve njoftoi lançimin e aksesorëve të tij QLED TV, duke përfshir
Rama i kthen përgjigje Bashës për ftesën televizive: S'kam ndërmend ta ndihmoj Kryeministri i vendit, Edi Rama i është përgjigjur ftesës së kreut të PD, Lulzim Basha për një debat televiziv. Shefi i
"Big Brother" apo "Xing me Ermalin"? Ja cili e udhëheq garën televizive (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Media ka treguar kush është fituesi i betejës mes tre televizioneve konkurente për “primetime” të s
Rama, Basha apo Meta? Kush e fitoi pêrballjen televizive mbrëmë Kryeministri Rama, kreu i opozitës Basha dhe kreu i Kuvendit Meta konkurruan si rrallë më parë për audiencën nga studio
Aleati i Ramës: Pa opozitë s’ka zgjedhje Kryetari i Partisë Demokracia Sociale Paskal Milo ka bërë propozimin konkret për zgjidhjen e krizës politike në vend pas
Kodheli i dorëzohet Nikollës: Jam e vdekur...(VIDEO) Emisioni “Kjo javë” i gazetares Nisida Tufa në “News 24” ka sjellë në rubrikën humoristike “Oops” pamje nga disa prej mo
Momentet e tërmetit në Itali në një studio televizive (VIDEO) Një tërmet ka goditur paraditen e sotme Italinë, lëkundjet janë ndier edhe në kryeqytetin Romë. Megjithatë, për fat t
E tradhtojnë provat televizive, Strootman s'luan me Milanin dhe Juven Hedhja e ujit ndaj lojtarit të stolit të Lazios, i ka kushtuar rëndë mesfushorit të Romës Kevin Strootman. Komisioni i
Tatuazhi i Ergit, mbante “jetën dhe vdekjen” në dorë (FOTO & VIDEO) Ergi Dini humbi jetën mbrëmë në një aksident tragjik me motorin që drejtohej nga shoku i tij, Kejdi Halili. Ergi fitoi “
Google/ Reklama sipas vendndodhjes dhe shijeve të konsumatorve Një nga bizneset më të mëdha të korporatës “Google” janë reklamat online. Ky sektor është mbështetur shumë nga një p
Candy Crush së shpejti në një shfaqje televizive Së shpejti ju do të jeni në gjendje për ta parë Candy Crush të shfaqet në TV por të dhënat e shfaqjes së lojës janë të p
Fillojnë debatet elektorale televizive në Maqedoni, ja cilët do të përballen sonte Duke filluar nga sot nisin debatet elektorale televizive në televizionet e Maqedonisë. Për sonte janë planifikuar tre
Zhvishet “Gylseren” (FOTO LAJM) Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), i zhgënjeu në masë të madhe fansat e
Basha sjell foto të trishta nga përmbytjet në Laç: Rama t’i lërë shfaqjet televizive (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas takimit të kryeministrit Edi Rama me fermerët, në Manzë të
Deputetët gjeorgjianë kapen sërish me grushta (VIDEO) Është përsëritur sërish një skenë dhune gjatë transmetimit direkt në televizionet gjeorgjiane. Edhe kësaj radhe dy de
Prej ditës së nesërme fillon monitorimi i prezantimit zgjedhor mediatik Agjencia për Shërbime audio dhe audiovizuale mediatike deklaroi se prej ditës se nesërme fillon monitorimi i cili do të
“Euro 2016”, ja sa merr fituesi dhe pasojat e globalizimit ekonomik Ka dy arsyetime se përse UEFA pranoi një numër rekord të skuadrash për në fazën finale të grupeve (24) që garojnë mes ty