999 rezultate për

televizive

Pas 14 vitesh në televizion Zonja Tefta largohet nga ekrani E cilësuar nga prestigjiozja "Financial Times" si perëndesha e amvisave shqiptare Zonja Tefta do ta niste kështu aventur
FIFA nuk tregon mëshirë për Presidentin e Federatës braziliane të futbollit, dënohet përjetësisht Komisioni i Etikës në FIFA nuk ka ndërmnd ta tolerojë dhe si pasojë e ka dënuar përjetësisht presidentin e federatës bra
Media në shërbim të publikut, apo publiku në shërbim të medias! nga Genti Pulti - Media, e cila përfshinë lirinë e mendimit, lirinë për të marrë ose për të dhënë informacion, ide p
Gjeniu Ilir Beqja ka një propozim: Taksë për çdo televizor Ilir Beqja iku pa shumë zhurmë nga drejtimi i Ministrisë së Shëndetësisë duke marrë nga pas një numër të madha akuzash,
Skandal tek Ermali, fërkime dhe performancë erotike live (VIDEO) Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa kohësh shoqëroi Ermal Mamaqin në programin "Xing" në Tv Klan. Por
Alketa Vejsiu “sakrifikon” këngëtaren shqiptare për Blendi Fevziun Në emisionin e Alketa Vejsiut “Në kurthin e Piter Pan” ka pasur një të papritur mbrëmjen e djeshme. Këngëtarja Manj
Ilda Bejleri reagon ndaj Muç Nanos: Katunar, vishje triko leshi në Skrapar (FOTO LAJM) Gazetarja sportive Ilda Bejleri ka reaguar pas kritikave të Muç Nanos për veshjen e saj në studio. Dy ditë më parë, N
Mustafa Nano kritikon Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin: Ç'janë ato veshje vulgare, aq fyese (VIDEO) Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Provok
Rozana Radi merr vendimin drastik: Ju lutem më kuptoni! Ajo tashmë pothuajse është përpjekur të prekë cdo fushë të artit por Rozana Radi ka marrë vendimin drastik këtë herë.
Premier League shumë pranë marrëveshjes për të pasur pushim dimëror Premier League është duke konsideruar futjen e pushimit dimëror sapo të arrihet marrëveshja e radhës për të drejtat tele
E papritur, “nusja” e Elvis Pupës bëhet pjesë e Portokalli Të gjithë e njohin bashkëshorten televizive të aktorit të humorit Elvis Pupa. Pas miqësisë së hershme si studentë të Aka
Piratonin programe televizive, arrestohen 3 persona Policia ka vënë në pranga 3 persona pasi piratonin aparate televizive. Mësohet se në kuadër të këtij operacioni janë
Kryeson Premier League, këto janë skuadrat që përfitojnë më shumë nga të drejtat televizive (FOTO LAJM) Premier League është një ndër ligat më të forta dhe që përfiton më shumë nga të drejtat televizive, duke lënë mbrapa lig
IPKO-ja dhe DigitAlbi hetohen për marrëveshje ekskluzive për paketën televizive Komisioni i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës, të mërkurën ka marrë vendim për fillimin e procedurës hetimore për marr
Golden Globes 2018: Ja kush trimfoi Golden Globes organizohen nga Shoqata e Shtypit të Jashtëm të Hollivudit dhe shihen si një tregues i filmave që vlejnë m
Lufta mes ish-missit shqiptar dhe Rashelit, Blerta e thotë hapur se është e para “Procesi Sportiv” tashmë është një një luftë të padukshme mes ish-velinës së “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci dhe miss-
Teuta Krasniqi i rikthehet ‘dashurisë’ së vjetër Përveç aktrimit Teuta Krasniqin shpesh herë jemi mësuar ta shohim në rolin e moderatores. Ajo madje ka qenë edhe autore
Seria A ndryshon mënyrën e shpërndarjes së fitimeve nga të drejtat televizive Seria A ka ndryshuar mënyrën e shpërndarjes të drejtave televizive. Me një ligj të ri i njohur si ‘Ligjit Melandri’, që
Presidenti Trump sapo bëri një prej kërcënimeve më diktatoriale Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka kërcënuar sot se do ta mbyllë televizionin NBC dhe rrjetet tjera te
Ja rrahjet më të famshme gjatë emisioneve televizive (VIDEO) Përplasja fizike mes Frashër Krasniqit dhe Milaim Zekës gjatë debatit televiziv në studion e Klan Kosovës, ka bërë që rr