999 rezultate për

televizive

Luana tmerroi ndjekësit, po mbyll përfundimisht karrierën televizive? (FOTO LAJM) Luana Vjollca zbuloi para disa ditësh se “Shiko kush luan” po i vjen fundi dhe për këtë sezon. Moderatorja dhe autorja e
Pipero: Vaksinën anti COVID-19 do t'a bëj live në studio televizive! Mjeku Pipero theksoi se do të jetë ndër të parët që do e marrë këtë vaksinë sapo ajo të mbërrijë në Shqipëri. Ndërkoh
Infektohet me Covid-19, Lei Kraja kthen shtëpinë në studio televizive (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e ‘Digitalb’ Lei Kraja zbuloi me atë disa videove në llogarinë e saj se është infektuar me ‘Covid-1
Blogerja bëhët virale, krijon veshje ikonike të frymëzuara nga filma dhe shfaqje (FOTO LAJM) Kate është një blogere hungareze e cila ka niur në rrjet një sfidë mjaft interesante. Ajo krijon veshje elegante dhe
"Sozia ime", Edi Rama uron Florjan Binaj për ditëlindje (FOTO LAJM) Kolazhi i personazheve të tij është jashtëzakonisht i gjatë dhe i larmishëm me një figura nga më të spikaturat që ka imi
Meta sfidon Ramën për përballje televizive: Ku e lamë debatin për OFL? Meta i kërkon sërish kryeministrit Edi Rama që të përballen në një studio televizive. Teksa kryeministri e akuzoi dit
Meta i përgjigjet flakë për flakë Ramës, e fton në përballje televizive duket se situata mes Ramës dhe Metës është rënduar edhe më shumë. Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur flakë për f
Degjeneron në ofendime debati në studion televizive: Je shërbëtor i paguar! Gjatë një debati në "Open" në lidhje me listat e hapura, analistët Enton Abilekaj dhe Carlo Bollino, janë përplasur me
Me rritjen e rasteve me COVID-19 rikthehen masat e rrepta, Manastirliu zbulon detajet Ministrija e Shëndetësisë tha sot në seancë plenare se në studio televizive duhet të respektohet distanca deri në dy met
Piratonin platformat televizive, arrestohen tre "hakera" të rinj Tre djem të rinj janë arrestuar nga policia në Tiranë në kuadër të operacionit “Pirateria” për goditjen e rasteve të pir
Raporti i KE: Rrëzohen PS dhe PD për kohën televizive në zgjedhje Këshilli i Europës rrëzon propozimin e maxhorancës dhe opozitës së bashkuar, të formuluar në një draft të dakordësuar, q
Skuadrat e Serie A mund të kenë humbje kolosale Është mbyllur sot pasdite Asambleja e Ligës së Serie A, nëpërmjet një videoconference. Në rast se nuk do të riniste k
Rama i bën thirrje emisioneve: Jo më shumë se dy persona në studio! Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje të gjitha mediave që kanë spektakle apo emisione duke i thënë që prej ditës së h
Koronavirusi në Shqipëri, ndalohet publiku në programet televizive AMA urdhëron mediat audiovizive për mbrojtjen e personelit brenda mjediseve të redaksive dhe studiove. AMA thotë se d
Sekuestrohen mjëra euro e lekë, i jepet fund piraterisë televizive Policia e Pogradecit ka finalizouar operacionin policor e koduar “Pirateria”. Operacioni është kryer nga Seksioni për Kr
Lëkundet studio televizive, si e përjetuan tërmetin të ftuarit live (VIDEO) Janë zbardhur bilancet e fundit nga tërmeti i frikshëm në Turqi. Burimet nga mediat vendase shkruajnë se ka shkuar n
Ky shtet tronditet nga tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.4 Një tërmet me magnitudë 6.4 ka lëkundur të premten veriun e Pakistanit. Tërmeti është ndjerë në Islamabad, Lahore, Pe
Derrkuca në studio, çfarë ndodhi mes babait dhe djalit në studion televizive (VIDEO) Largësia dhe udhëtimet e shpeshta të punës jashtë Shqipërisë janë bërë të lodhshme për personazhin e sotëm tek “Ka një m
"Nxihet" televizori, nis digjitalizimi për Tiranën dhe Durrësin Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, 30 shtatori është dita e fundit e transmetimeve analoge në Tiranë dhe Durr
Pas sherrit me politikanin, flet burri i Besa Shahinit Pas debatit në studion televizive dhe pas sherrit ka folur edhe burri i Besa Shahinit, ministres së Arsimit, Dardan Moll