999 rezultate për

televizionit

Tha kualifikohet Reali, tifozët dajak gazetarit (VIDEO) Një ngjarje e dhunshme dhe aspak sportive ka ndodhur në Turqi me protagonistë kryesorë tifozët e Galatasaray. Një gazeta
Femrat e televizionit grimohen keq Moderatori i famshëm shqiptar Adi Krasta, ka thënë se femrat shqiptare të televizionet grimohen shumë keq dhe se, sipas
Rezistencë kundër gënjeshtrave të regjimit, opozita në protestë Opozita maqedonase ka nisur marshin “Rezistencë kundër gënjeshtrave të regjimit”. Marshi ka nisur para televizionit proq
Sulmohet televizioni grek që prodhoi dokumentarin pro shqiptar (VIDEO) Grekët kanë protestuar para godinës së televizionit që ka prodhuar dokumentarin me titull “1821”. Seria e dokumentarëve
Aktorët e televizionit, ja kush fiton më shumë (FOTO-LAJM) Ashton Kutcher, është përcaktuar si si aktori më i paguar në botën e televizionit. Sipas revistës ‘Forbes’ ai ka fituar
Skandal me logon e televizionit publik Edhe logoja e re e Radiotelevizionit të Maqedonisë, programi i dytë kryesisht në gjuhën shqipe është shkruar në alfabeti
Helikopteri i televizionit kryen ulje emergjente (VIDEO) Helikopteri i kanalit televiziv amerikan, Ktla, në fluturim mbi Hollywood teksa ndiqte nga ajri pamjet e një burrë të ar
Forbes: Femrat më të paguara të televizionit amerikan (FOTO LAJM) Sofia Vergara është klasifikuar nga "Forbes" si një nga personazhet e televizive më të paguara, ku mësohet se ajo ka për
Frangaj: I erdhi rradha "Klan Maqedonise" Presidenti i televizionit kombetar "Klan", Aleksander Frangaj, dje gjate emisionit "Zone e Lire", deklaroi se pas hapjes
Edhe Papa para televizionit Kur ka ndeshje të mëdhaja si ç'është kjo e sotmja Gjermani-Itali edhe personazhe që në pamje të parë duken larg sportit
Kërcënime ndaj televizionit grek “SKAI” Policia greka ka gjetur të dielën një granatë në oborrin e televizionit grek TV SKAI ndërsa policia ka bllokuar menjëher
Rasti "Smillkovc", a abuzuan mediat? Mediat në vend kanë raportuar në mënyrë jo profesionale, madje edhe duke ngritur tensione ndëretnike dhe fetare, por edh
Top Channel padit Adi Krastën Ai iku, ata e hodhën në gjyq. Ajo që ishte deklaruar muaj më parë nga kompania mediatike “Top Channel” u bë. Ditën e dje
PS: KKRT nën ndikimin e politikës Gjatë prezantimit të Raportit Këshillit Kombëtar të Radio Televizionit për vitin 2011 në Komisionin e Medias, deputetët
Kina pushton Afrikën përmes televizionit Televizioni shtetëror, CcTV ka hapur një seli në Kenia dhe do të hapë të tjera në të gjithë kontinentin. E gjithë kjo pë
Futboll VIP, televizioni përballë politikës Me shaka do ta konsideronte “një vallëzim me ujqërit” realizimin e projektit të tij për të bërë bashkë në një skuadër fu
Domi e “Big Brother” i futet botës së televizionit Domenika Çaushaj ose siç e njohin të gjithë Domi e “Big Brother” po përgatitet t’i futet seriozisht rrugës së artit. Ajo
Qëndrimi para televizorit, shkurton jetën Një studim i bërë në Australi dhe Tajvan thotë se një orë televizonr në ditë është e barabartë me dy cigare dhe shkurton
Gafa e televizionit Rus "vret" profesorin e UP-së Russia Today, televizioni në anglisht i Rusisë ka bërë një gafë skandaloze, duke vënë fotografinë e profesorit të UP-së
Google synon "revolucionin" televiziv Gjigandi i motorëve të kërkimit Google në fund të këtij vitit pritet të lëshoi edhe shërbimin TV në Evropë. Google TV, e