999 rezultate për

televizionit

Ditëlindja e CR7-ës, ja gafa e televizionit kanadez (FOTO) Televizioni kanadez "Breakfast Television" ka marrë famë në të gjithë botën për shkak të një gafe të bërë ditën e djeshm
Ekrani i lakuar i televizionit Samsung SE790C (FOT LAJM) Samsung prezantoi një model të ri Samsung SE790C, me ekran të lakuar 34 inç. Rezolucioni i ekranit të Samsung SE790C ësh
VV: RTK-ja, televizioni i kunatave dhe vëllezërve të zyrtarëve të PDK-së (FOTO LAJM) Lëvizja Vetëvendosje përmes një aksioni simbolik ka kritikuar ashpër RTK-në, duke thënë se televizioni kombëtar është "k
Velina e "Fiks Fare" thyen heshtjen: Jam ndarë me Arjonin, tashmë vetëm Biondja simpatike Viola Spiro, tashmë që është ndarë nga Arjon Muça, duket se do ti përkushtohet plotësisht televizionit
Kim, mbretëresha e televizionit Kim Kardashian është e famshme për të ndjekur dhe përkushtuar tendencat më të fundit të modës. Por një ditë më parë ajo
Mel B ngacmon fansat, një foto në vaskë (FOTO LAJM) Melanie B, e bërë e famshme si pjestare me grupin "The Spice Girls", prej vitesh ka korrur sukses. Këngëtarja 39 vjeçare
Banda e Lazaratit dhunon operatorin Operatori i televizionit A1Report Ledio Guni është mbajtur sot peng për 20 minuta nga banda e Lazaratit. Mësohet se Guni
PS dënon dhunën e ushtruar ndaj gazetarëve Partia Socialiste, dënoi sot ashpër aktin e rëndë kriminal të një grupi banorësh të fshatit të Lazaratit të cilët ushtru
Letonia dhe Lituania bllokojnë kanalet televizive ruse Letonia dhe Lituania kanë vendosur të bllokojnë dy kanale të televizionit shtetëror të Rusisë, me argumentin se raportim
Rrezikohet mbyllja e televizionit opozitar rus Gjendet mënyra për të mbyllur një nga televizionet e pakta rusë që kundërshtojnë pushtetin. Televizioni "Dozhd", nj
Ja kush është aktivisti i arrestuar në Prizren! (VIDEO) Personi i cili ka prishur "qetësinë" gjatë mbledhjes së qeverive në Prizren me thirrjet e tij "Poshtë Rama" dhe i cili u
Gafa e televizionit shtetëror në Qipro për Vitin e Ri Televizioni shtetëror i Qipros aksidentalisht ka transmetuar fjalimin e gabuar të presidentit të shtetit. Në sekondat e
Demaçi: Rugova iu zgërdhi Millosheviçit para televizionit të Serbisë Adem Demaçi nuk i ka rënë pishman asaj që ka thënë për Ibrahim Rugovën. Ai nuk dëshiron t'ua heq asnjë presje fjalëve të
Bordi drejtues i RTSH-së, Komisioni i Medias nis dëgjimin e kandidatëve Komisioni i Medias dëgjoi sot 20 kandidatët e parë, nga 60 në total, për bordin e drejtues të Radio Televizionit Publik.
Halloween-i në shtëpinë e Cassanos (FOTO LAJM) E gjitha bota festoi mbrëmjen e djeshme festën e Halloween. Miliona njerëz, me maskat e tyre të çuditshme, kishin mbulua
Lajme me pullë të kuqe (VIDEO) Të gjithë janë të interesuar për të ditur zhvillimet më të fundit, por shikuesit e televizionit çek 24 janë habitur, pas
Flakët përfshijnë RTVM-në Mbrëmjen e së martës në godinën e RTVM-së ka rënë një zjarr, shkaku i të cilit është diegia e aparatit për ftohje dhe nx
Laç, dhunohet ekipi i televizionit Top Channel Një ekip i televizionit Top Channel i cili po punonte për raportimin e procesit elektoral në Laç është dhunuar nga një g
Gafa e SkySport24: Milan m.. (VIDEO) Gafë e rëndë e televizionit sportiv italian SkySport24. Teksa gazetarët në studio po lexonin titrat për përjashtimin dy-
Turqit mbështesin dixhitalizimin e RTSH-së Radio-Televizioni Publik Turk do të ofrojë mbështetjen për dixhitalizimin e Radio-Televizionit Publik Shqiptar dhe të ar