999 rezultate për

televizionit

Skandali seksual i Xhelilit, policia kërkon pamjet filmike Kryetari i Dibrës Shukri Xhelili u filmua teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të punës. V
Ornela Bregu merr "hak" ndaj Adi Krastës: Fat i mirë dhe i keq për mua (VIDEO) Ndonëse ruan vlerësimet më të mira për Adi Krastën, Ornela Bregu ka rrëfyer edhe disa detaje pikante nga periudha kur at
Ja çfarë e revoltoi Jonida Maliqin (FOTO LAJM) Shpesh është përfolur për ndërhyrjet që ka kryer Jonida Maliqi, e për këtë një koment ka nga vetë këngëtarja. Në një fot
Hakerët shqiptarë sulmojnë faqen e televizionit të njohur francez “Canal Plus” Hakerët shqiptarë kanë sulmuar faqen e televizionit të njohur francez dhe kjo është bërë me qëllimin e vetëm që të dërgo
Ja si do të duket gazeta "Zaman" pas konfiskimit nga qeveria Në programin satirik "Extra-3", të televizionit Gjerman NDR u publikua "faqja e parë" e gazetës "Zaman" pas konfiskimit
Shoferi i Dritan Hoxhës emërohet zëvendësi i Vjollca Hoxhës (FOTO LAJM) Ndryshime rrënjësore janë bërë në Top Channel, teksa mësohet se Erion Ylli është emëruar Zv/drejtor i televizionit më të
Veseli i "BB8" nuk i ndahet televizionit, ja surpriza e radhës Veseli i "BB8" ka qënë një emër shumë i lakuar për vitin që sapo lamë pas. Ashtu sikundër kishte paralajmëruar edhe më h
Mentor Shala rizgjidhet Drejtor i RTK-së (Dokument) Mentor Shala zgjidhet edhe për një mandat tjetër si drejtor i përgjithshëm i Radio Televizionit të Kosovës. Një vendim
Ja kush e zëvëndëson Muhamed Zekirin në Alsat-M (FOTO LAJM) Gazetari i mirënjohur shqiptar Admir Qose do të jetë kryeredaktori i ri i televizionit kombëtar "Alsa-M", rol që ky deri
Gazetarja “e humbur” serbe (VIDEO) Gazi lotsjellës i hedhur të enjten ne Kuvendin e Kosovës ka hutuar jo vetëm deputetët, por dhe gazetarët që po mbulonin
Gjeste të një populli kot / Dhjetëra simpatizantë presin Bleona Qerretin si heroinë Në këtë vend vazhdojnë të ndodhin gjëra të çuditshme. Pas zënkës së Bleona Qeretit me Iva Tiçon, Bleona ka marrë pjesë m
Ja çfarë shkakton shikimi i tepërt i televizionit Qëndrimi gjatë para televizorit është një shqetësim i madh për organizmin. Çdo orë që njeriu e kalon para televizorit, d
"Corriere Della Sera" shigjeton Becchetin: Ricikluesi i parave të televizionit italian Mediat e huaja sjellin sërish në fokus lajmin mbi Francesco Becchetin dhe se çfarë do të bëhet me televizionin Agon Chan
VMRO ngre çadrat edhe në Strumicë, kërkon dorëheqjen e Zaev-it (FOTO LAJM) Përveç çadrave para Kuvendit në Shkup, aktivistë të VMRO-DPMNE-së kanë ngritur çadra edhe në qytetin e Strumicës. Sip
Shkarkohet prezantuesi i televizionit në Australi Për shkak të një mesazhi jo të hijshëm në Twitter, drejtuesit e një televizioni në Autrali kanë marrë vendimin që të shk
Protestuesit nisen drejt RTK-së (FOTO LAJM) Pika e tretë në të cilën do të ndalen protestuesit e drejtuar nga liderët e Opozitës është godina e Radio Televizionit t
Zaev: Kam materiale edhe më të forta për Gruevskin Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, vazhdon të jetë i bindur se me publikimin e bombave më serioze, të planifikuara për periud
Protestë para RTVM-së Mijëra qytetarë janë duke protestuar para Televizionit të Maqedonisë, duke kërkuar që bisedat telefonika të publikuara n
Ja si u pengua transmetimi i një emisioni në Kanal5 Lideri i LSDM-së Zoran Zaev ka publikuar përgjime të bisedave mes pronarit të TV Kanal5, Emil Stojmenov dhe shefit të Ka
Harxhoi 8 milionë lekë telefon, Aida Shtino humb gjyqin me Klanin Gjykata e Tiranës ka vendosur që drejtuesja e emisionit "Njerëz të Humbur", Aida Shtino t’i paguajë televizionit Klan sh