999 rezultate për

televizionit

Nuk ka lidhje me muzikën! Olsi Bylyku vjen me një projekt të ri surprizues (FOTO LAJM) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut u zbulua dhe bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri. Pre
Rrëfehet Diletta Leotta, flet për mardhënien me Ibrën Diletta Leotta, prezantuesja e Dazn, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private në një intervistë për revistën “Chi” me ra
"Masturbimi" në teatër i hapi Arjola Demirit jo vetëm dyert e televizionit, por edhe ato të politikës (FOTO LAJM) Arjola Demiri, e cila guxoi të thyente një tabu në teatër duke pranuar rolin ku masturbonte në skenë, tashmë është në nj
Rikthehet moderatorja shqiptare, për herë të parë në një tjetër televizion (FOTO LAJM) Këtë sezon televiziv ajo do të “ndryshojë shtëpi”. Nuk do e shohim më në ekranin ku ishte pozicionuar për vite me ra
FNSH zbarkoi në Ora News, reagon ashpër Sonila Meço Ditën e sotme, pas vendimit të SPAK, në ambientet e Ora News zbarkoi FNSH. Në pjesën e jashtme të ambienteve të telev
Vendimi i SPAK, FNSH zbarkon në ambientet e Ora News (FOTO LAJM) Mesditën e sotme, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hyrë në ambientet e Ora Neës dhe RTV Ora. FNSH zbarkoi pas seku
Shkrimtarja u kundërvihet vajzave me shalë jashtë të televizionit: Të jetë zgjedhje e tyre apo e shefave Poetja e njohur Flutura Açka me anën e një postimi në facebook ka reaguar në lidhje me zhveshjen e femrave në ekrane dhe
"Pse moderatoret e Top-it janë beqare", Dojna Mema tregon kontratën e televizionit (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe jeta e saj private ka mbetur kuriozitet pë
Ju ka munguar? Adi Krasta rikthehet së shpejti në ekranin shqiptar Një nga gazetarët dhe moderatorët më të kuotuar në Shqipëri, Adi Krasta që pas dekadash si drejtues i spektakleve, vitet
"Mbaroi shkëlqimi yt", Sonila Meço fiton bastin me pronarin e televizionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço ishte e ftuar në "Why not", ku ka folur gjatë për karrierën e saj n
U zunë pas Festivalit? Vera Grabocka sqaron raportin me Alketën (FOTO LAJM) Përfundimi i “Festivali i Këngës” la vend për komente të shumta. Alketa Vejsiu deklaroi hapur se, sipas preferencave të
"A mos doni ta mbysni?": Kritika ndaj televizionit që detyroi gazetarin të raportonte në kushte të motit ekstrem (VIDEO) Raportimi duhet të vazhdojë, edhe nëse Stuhia Ciara është duke treguar “anën më të keqe të saj”. Kështu është bërë pë
Në prag të lindjes së bebit, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit (FOTO LAJM) Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej. Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë. Mirëpo ky te
Grabitet televizioni lokal në Peqin Gjatë mbrëmjes së djeshme maskat kanë grabitur godinën e televizionit "Klaudiana". Mësohet se persona ende të pa iden
Qëllohet me armë pronari i televizionit në Shqipëri Të shtëna me armë në Rrëshen. Mëësohet se objektiv i të shtënave ka qenë Kastriot Reçi. Atentati ka ndodhur në qendër
Sot, dita Botërore e Televizionit 21 nëntori përkon me Ditën Botërore të Televizionit. Kjo ditë simbolizon komunikim dhe globalizimin në botën bashkëko
21 nëntori, Dita Botërore e Televizionit por dhe e Euronews Albania Gjithçka që na rrethon, varet nga këndvështrimi. Ky është mesazhi që po përcillet këto ditë nëpër portale dhe rrjete soc
Jona Spahiu tregon si i mbyllën dyert e televizionit: Më thonin s’bën për këtë punë Jona Spahiu ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Ajo ka treguar sesi ë
E FUNDIT/ Blindohet Unaza, shoqërohet në polici edhe operatori i televizionit Edhe mbrëmjen e sotme banorët e Astirit kanë dalë në protestë duke bllokuar rrugën. Nga raportimet e para mësohet se
Përplasje mes pronarëve, zbulohet arsyeja e mbylljes së “InTV” (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë me dije se televizioni “InTV” do të mbyllet. Shkak për këtë është bërë tërheqja e drejtuesit të