999 rezultate për

televizionin

Lë televizionin për shkak të shtatzënisë, ja çfarë do të ndodhë me emisionin e Vilma Mashës (FOTO LAJM) Një vit pas martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha është në pritje të fëmijës së parë. Ajo tashmë është në mua
Ke ëndërr televizionin? Kush më mirë se Dojna mund t'ju jap disa këshilla (FOTO LAJM) Dojna Mema e nisi karrierën e saj në radio, por shumë shpejt bëri kalimin thuajse të pashmangshëm në televizion. Që prej
Vuri bast emisionin për zgjedhjet, çfarë e pret Baton Haxhiun pas humbjes së PDK-së Përpara zgjedhjeve në 6 Tetorit Baton Haxhiu vuri një bast të fortë, nëse PDK nuk do të fitonte, ai do të mbyllte televi
U largua nga “TV Klan”, Graciano me pozicion të ri në televizionin konkurrent (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, balerini i njohur Graciano Tagani deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nak
Jo vetëm vajza e motit! Alba Hoxha tashmë me pozicion të ri në “TV Klan” (FOTO LAJM) Alba Hoxha tashmë do të ketë një pozicion të ri në televizionin Klan. Pas punës si prezantuese e motit, tashmë baleri
Ndërron jetë poetja dhe gazetarja shqiptare Ka ndërruar jetë ditën e sotme gazetarja dhe poetja e njohur nga Kosova, Burbuqe Rushiti. Burbuqja ka punuar disa vj
Televizionin Shtetëror i Maqedonisë "në telashe", Revizioni zbardh shkeljet Qeveria ka diskutuar swrisht mbi raportin e Revizionit për parregullsitë në punën e Radiotelevizionit të Maqedonisë. Kjo
Rama flet për televizionin serb: Nuk e dua kufirin mes Kosovës, Serbisë dhe Malite të Zi Shqiptarët në Shqipëri dhe Kosovë janë vëllezër që tani jetojnë në dy vende të ndryshme dhe duhet të bashkohen, tha krye
Gjuriç i nevrikosur me protestuesit që pushtuan televizionin shtetëror Pas protestave të djeshme Kryetari i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjjuriç ka deklarua
Basha: Rama një turp i vërtetë në televizionin italian Kreu i PD Lulzim Basha është pyetur për vizitën e Ramës në Itali si dhe intervistat e tij për mediat italiane. Gjatë
"Kush je ti mi...?", e ftuara sikletos moderatoren (VIDEO) E ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Wake up" me Isli Islamin dhe Ori Nebiajn, ishte astrologia e njohur Meri, e cila
Mami i Oriola Marashit merr postin e rendësishëm në televizionin e madh shqiptar (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është bërë administ
Protestuesit nuk lejojnë edhe televizionin serb të hyjë (VIDEO) Televizioni serb RTS është detyruar të kthehet prapa për shkak të bllokadës së rrugës nga protestuesit shqiptar në fshat
Rikthehet Adi Krasta, ku do t'a shohim së shpejti? Adi Krasta rikthehet në ekran. Gazetari e prezantuesi i njohur televiziv sapo ka nënshkruar kontratën e bashkëpunimit me
Eni Vasili braktis News 24, nënshkruan kontratë me televizionin e madh shqiptar Ndërkohë që tashmë janë bërë publikë emrat e moderatorëve apo gazetarëve që kanë lëvizur nga njëri ekran tek tjetri, së
Donald Trump bën "sherr" në Twitter me basketbollistin Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
Lëvizje e bujshme, Eni Vasili braktis News 24 Gazetarja Eni Vasili do të bëjë lëvizjen e madhe duke lënë pas televizionin News 24. Ditën e sotme në media ka qarkul
Gjendje e jashtëzakonshme në Greqi: Digjen së gjalli 50 persona (VIDEO) Raporte tragjike raportohen nga mediat greke në lidhje me viktimat e zjarrëve që kanë përfshirë Athinën. Të paktën 50
Aktori i njohur i Portokallisë tregon sakrificat që bëri për televizionin Irgen Çela, aktori i mirënjohur i humorit, tregoi se çfarë sakrifice ka bërë për të qenë pjesë e Portokallisë. Në një
Rrëfehet për herë të parë aktori shqiptar: “Zgjodha televizionin se me sjell të ardhura" Florian Agalliu është bërë ndër personazhet më të dashur të ekranit prej më shumë se tre vjetësh tashmë që punon në tele