E FUNDIT/ Zjarr në Dhërmi, zona pyjore e rrezikuar
999 rezultate për

televizioni

Ronaldo kalon te Juventusi? Ja kur do t'i mbajë ai testet mjekësor Gjithnjë e më shumë po flitet për një kalim të mundshëm të Cristiano Ronaldos tek klubi italian Juventus. Ne mediat
Aktori i njohur i Portokallisë tregon sakrificat që bëri për televizionin Irgen Çela, aktori i mirënjohur i humorit, tregoi se çfarë sakrifice ka bërë për të qenë pjesë e Portokallisë. Në një
ALBtelecom, me plot 11 kanale të reja televizive në shtëpitë tuaja (FOTO LAJM) ALBtelecom vjen me një bashkëpunim tjetër të rëndësishëm dedikuar posaçërisht klientëve të tij besnikë. Të gjithë përdor
Gola dhe driblime si Maradona, televizioni serb bën speciale për Fadil Vokrrin (VIDEO) Legjenda e futbollit kosovar dhe kryetari FFK-së, Fadil Vokrri, ndërroi jetë të shtunën pas një sulmi në zemër, kurse të
Të gjithë VIP-at që u shpërfytyruan nga botoksi (FOTO LAJM) Kur njerëzit shkojnë nën brisk, ata gjithnjë po fokusohen shumë e më shumë në dhjamra, mbushës dhe ngritës fytyre për të
Britania hap hetime të reja ndaj televizionit rus Rregullatori i medias në Britani Ofcom tha se ka hapur tri hetime të reja ndaj trasmetimeve të televizonit rus RT, në pr
RTSH do të transmetojë Botërorin, televizioni zë mend pas skandalit me Europianin Ishte një shije shumë e hidhur ajo që la dy vite më parë RTSH ku përmes një afere korruptive ia la operatorëve privatë t
Rrëfehet për herë të parë aktori shqiptar: “Zgjodha televizionin se me sjell të ardhura" Florian Agalliu është bërë ndër personazhet më të dashur të ekranit prej më shumë se tre vjetësh tashmë që punon në tele
Orinda shkon pas Turit, braktis televizionin ku punoi 9 vite Dyshen e njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta, për vite jemi mësuar ti shohim teksa punojnë sëbashku në të njëjtin televi
Roza Lati rrëfen skandalin, tregon televizionin ku eprori e ngacmoi seksualisht Moderatorja e dashur për publikun, Roza Lati ka rrëfyer në Thumb si rrallëherë një ngacmim që i është bërë në televizion
Greta Hoxha: Si e përjetova dhunën ndaj pronarit të televizionit ku punoj Gazetari dhe pronari i televizionit “Zjarr tv”, Ismet Drishti, u komentua gjatë në media pak ditë më parë ,pasi u sulmua
Televizioni francez TV5 përshkruan Shqipërinë mes gjakmarrjes, kanabisit e korrupsionit Në një film dokumentar, Televizioni francez TV5, që shikohet në të gjithë botën, e ka përshkruar pozitivisht Shqipërinë
Zbulohet lidhja e gjakut e Xhemi Shehut me një nga emrat e rëndësishëm të televizionit (FOTO LAJM) Thuhet se disa njerëz janë të lindur për të qenë në televizion dhe aq më tepër kur kjo aftësi është e trashëguar. Të nj
Turjan Hyska braktis Vizionin për Klanin? (FOTO LAJM) Menjëherë pas përfundimit të emisionit “Oktapod”, të gjithë filluan të aludonin për një largim të mundshëm të Turjan Hys
Pas televizionit, Ermali përfshin Kejvinën në biznesin familjar (FOTO) Kejvina është velina e “Xing me Ermalin” dhe ky emision i ka haput shumë dyer bukuroshes nga veriu. Por Ermali gjithasht
Cfarë do të ndodhë në Klan? Doktori plastik vjen në televizionin shqiptar Do të jenë njerëz të thjeshtë dhe nuk do t’i shohim vetëm në sallën e operacionit “Doktori Plastik” është emisioni më
Media e njohur zvicerane: Erdogani futi nën kthetra Kosovën Ngjarjet e fundit në Kosovë janë pasqyruar këtë herë në edicionin qendror të lajmeve, SFR, në televizioni publik i Zvicr
Kritikoi shalët jashtë të Ildës, Digitalb sulmon Mustafa Nanon Platforma televizive “Digitalb” i është përgjigjur zyrtarisht analistit Mustafa Nano pas kritikave publike të tij ndaj v
Debati mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, reagon DigitAlb Sa i takon debatit mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit rreth veshjes në ekran ka reaguar së fundmi edhe DigitAlb. Deklar
Thaçi e Vuçiç takohen me këtë datë në Bruksel Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç do të takohen në Bruksel javën e ardhshme. T