999 rezultate për

televizion

Ke ëndërr televizionin? Kush më mirë se Dojna mund t'ju jap disa këshilla (FOTO LAJM) Dojna Mema e nisi karrierën e saj në radio, por shumë shpejt bëri kalimin thuajse të pashmangshëm në televizion. Që prej
Zyrtarisht Aulona dhe Fatma do të ndryshojnë televizion Nëse sezoni televiziv nis në shtator dhe programet duhet të fillojnë transmetimin shkurtimisht më pas, me të drejtë mund
E FUNDIT/ Blindohet Unaza, shoqërohet në polici edhe operatori i televizionit Edhe mbrëmjen e sotme banorët e Astirit kanë dalë në protestë duke bllokuar rrugën. Nga raportimet e para mësohet se
Vuri bast emisionin për zgjedhjet, çfarë e pret Baton Haxhiun pas humbjes së PDK-së Përpara zgjedhjeve në 6 Tetorit Baton Haxhiu vuri një bast të fortë, nëse PDK nuk do të fitonte, ai do të mbyllte televi
AMA thirrje televizioneve: Të fiken antenat analoge Edhe pse afati ligjor për mbylljen e transmetimeve analoge televizive për qarkun e Tiranës dhe Durrësit ka përfunduar di
Rama godet sërish, del live në televizion me mjekër të bardhë e tuta sportive (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër kryeministrat më të përfolur ndonjëherë në Shqipëri. Kjo jo vetëm falë
"Telefoni po vret telefoninë! Profesorë, menaxhera e deri te kryetar partie, të gjithë llapaqena" Nga Artan Fuga Llogje Vëmendja e opinionit publik tërhiqet nga skandalet, ngjarjet e ditës, deklaratat e po
Rike Roçi lëshon "bombën": Femrat e televizioneve shqiptare i sponsorizon dikush nga pas (FOTO LAJM) Rike Roçi u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Albania”. Por fama e saj u rrit edhe më
Përplasje mes pronarëve, zbulohet arsyeja e mbylljes së “InTV” (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë me dije se televizioni “InTV” do të mbyllet. Shkak për këtë është bërë tërheqja e drejtuesit të
Fatma largohet nga televizioni, ç’po ndodh tani me moderatoren (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani, ishte në pritje të ëmbël t
Habit Rama: Nuk diskutohet më televizori, po ju mori malli më gjeni në frigorifer (VIDEO) Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Ramandodhej në ambjentet e shkollës “Sevete Maçi” në Tiranë për inagurimin e saj me r
Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
Getoari ndalon Marinën të jetë në televizion? Reagon këngëtari (VIDEO) Disa ditë më parë, në media u përfol se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalonin një krizë në martesë. Sipas burim
U largua nga “TV Klan”, Graciano me pozicion të ri në televizionin konkurrent (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, balerini i njohur Graciano Tagani deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nak
Jo vetëm vajza e motit! Alba Hoxha tashmë me pozicion të ri në “TV Klan” (FOTO LAJM) Alba Hoxha tashmë do të ketë një pozicion të ri në televizionin Klan. Pas punës si prezantuese e motit, tashmë baleri
Shifrat, sa fituan për një vit televizionet më të mëdha në vend (FOTO LAJM) Gara mes dy televizioneve të mëdha në vend është gjithnjë e fortë. Programe në “prime time” që synojnë të tërheqin sa
Rikthehet “Big Brother”! Zbulohen detajet e studios “Big Brother Albania” ka qenë një ndër reality show-t më të pëlqyera të publikut shqiptar. Për 9 edicione ky emision
Rudina Dembacaj "tradhton" Ora News për këtë televizion (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, na ka shoqëruar për tre vite me radhë në televizionin “Ora
Ndërron jetë poetja dhe gazetarja shqiptare Ka ndërruar jetë ditën e sotme gazetarja dhe poetja e njohur nga Kosova, Burbuqe Rushiti. Burbuqja ka punuar disa vj
Pas zënkës më Shakohoxhën, Ilda Bejlerin do ta shohim te ky televizion (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një largim të mundshëm të Ilda Bejlerit nga Digitalb. Pas 11 vitesh karrie