999 rezultate për

telekom

ALBtelecom sapo na prezantoi bashkëpunimin që do revolucionarizojë komunikimin (FOTO LAJM) Gjatë një eventi, ALBtelecom prezantoi bashkëpunimin me Turkcell. Ky partneritet strategjik do sjellë për klientin shqip
Ky është drejtuesi i ri i Telekomit (FOTO LAJM) Bordi i Drejtorëve i Telekomit të Kosovës Sh.A., në mbledhjen e fundit, unanimisht ka vendosur që për pozitën e kryeshef
Kapet minë me telekomandë në Elbasan, kush ishte objektivi? Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një të ri, të cilit iu kapën një minë e telekomandë si edhe shtatë kilogra
Kompani amerikane interesohen të blenë Telekomin Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, duke komentuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për përgatitjen e procedura
Bullgarët shtien në dorë komunikimet e shqiptarëve, shitet "Telekom Albania" Me një deklaratë zyrtare të OTE, që zotëron aksionet e Telekom Albania, u njoftua shitja e kompanisë së telekomunikacio
Konfirmohet shitja e "Telekom Albania", kush janë dy aksionerët Grupi grek OTE- i cili është në pronësi të rrjetit gjerman të telekomunikacionit, Deutsche Telecom – dhe zotëron 99.79%
Pas kërcënimit me vetëvrasje, Bozovic vazhdon punën në postë Anëtari serb i Partisë Demokratike të Kosovës, Bojan Bozovic i cili para pak orësh kërcënoi Qeverinë e Kosovës më grevë
Shitet Telekom Albania, kush janë pronarët e rinj Telekom Albania është në mbyllje të negociatave për shitjen e kompanisë tek aksioneri kryesor i shoqërisë bullgare të te
EMRAT/ Mina me telekomandë gati për t'i shpërthyer, arrestohen dy shtetas në Krujë (VIDEO) Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lë
Po ikin gjermanët e Telekom, Shqipëria preferohet vetëm nga lindorët Operatori i dytë më i madh në Shqipëri në fushën e shërbimeve celulare Telekom Albania është në negociata intensive për
Minë me telekomandë dhe mijëra euro, arrestohet një pjestar i fisit Çapja Një aksion blic në ditën e sotme ka vnë në pranga disa persona në Elbasan. Burimet nga policia raportojnë se janë sek
Gent Begolli largohet nga drejtimi i Telekomit Gent Begolli ka dhënë dorëheqje nga posti i Drejtorit të PTK-së. Begolli është pjesë e AAK-së dhe ka qenë një ndër njerë
Telekomi në krizë por nuk i ndalon djemtë e Grabovcit të marrin paradhënie Pavarësisht faktit që është në krizë financiare, Telekomi i Kosovës nuk e ka problem të japë avancë mijëra euro për një
Kë do vrisnin? Kapen 4 mina me telekomandë në Elbasan Policia e Shtetit ka zbarkuar në qytetin e Elbasanit duke finalizuar me sukses operacionin e koduar "Mengel". Nga ky
Prokurorët arrijnë në konkluzione tronditëse nga vrasja me telekomandë e Haxhi Ahmetit 61-vjeçari Haxhi Ahmeti u vra të dielën në mënyrë të sofistikuar në shtëpinë e tij në Smolicë të Gjakovës. Eksploziv
Vuçiç i sigurt: Për dy ditë, do ta zgjidh me Ramën çështjen e shitjes së Telekom Albania Presidenti serb Aleksandër Vuçiç tha të hënën se do të bisedojë me kryeministrin shqiptar Edi Rama për raportimet se inv
Shitja e Telekom Albania dhe Bursa e Shqipërisë Nga Eugen Musta Lajmi për një shitje të mundshme të Telekom Albania nga Deutsche Telekom zgjoi shume interes dhe pole
Refuzohet oferta 60 milion euro e Telekom Serbia Zyrtarët shqiptarë nuk e mirëpresin futjen në tregun e telefonisë mobile të kompanisë Telekom Serbia. Burime të brendësh
A do të na i kontrollojnë serbët telefonatat tona? Pritet firma e Ramës “Telekom Serbia” ka kërkuar zyrtarisht autorizimin e qeverisë shqiptare për të blerë “Telekom Albanian”. Top Channel rap
TELEKOMI/ Rama, gati t'ia shesë serbeve të dhënat sekrete të shqiptarëve Ndërsa Serbia nuk e njeh Kosovën dhe çdo ditë gjen lloj lloj mënyrash pvr ta luftuar, Edi Rama pritet të suprizojë të gj