999 rezultate për

telekom

Telekomanda e cigaret bëhen ''mollë sherri'', çfarë ndodhi në Tiranë në këto ditë karantine Një pult televizori është bërë mollë sherri në këto ditë kanrantine për një familje në Tiranë, aq sa kërkohet ndihma e p
5G përhap koronavirusin? Britanikët sulmojnë antenat Një teori konspirative që lidh teknologjinë e komunikacionit celular 5G me përhapjen e koronavirusit Covid-19 është një
Telekom Albania rrit cilësinë e shërbimit me anë të brezit 800 Mhz (FOTO&VIDEO) Telekom Albania merr licensën për përdorimin e brezit të frekuencave 800 MHz. Kryetari i Këshillit Drejtues të AKEP, Z.
"Telekom Albania" dërgon në Greqi 400 milion euro të fituara në Shqipëri Telekom Albania, operatori i dytë i telefonisë celulare në vend ka vendosur që të shpërndajë më në fund dividentin tek a
Shtyhet fundosja e Telekomit Është arritur marrëveshje që të shtyhet afati për pagesë ndaj Z-Mobile. Kjo ka ndodhur pak minuta më parë në një takim q
Mina me telekomandë dhe drogë, si u fundosën dy vlonjatët dy vlonjatë janë arrestuar pasi akuzohen se trafikojnë mina me telekomandë dhe drogë. Goditet një tjetër rast i tenta
Pali kërkon dëbimin e ambasadorit zvicerian ndërsa nusja e tij hedh foto nga Zvicra Në ditën kur ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj u deklarua se duhet të dëbohet ambasadori i Zvicrës që drejtori kriti
Familjarët e politikanëve po punësohen në Telekom, a ka ligj që i ndal? Në prag të përgatitjes për privatizim të Telekomit, partitë në pushtet, me theks të veçantë AAK-ja e kryeministrit Ramus
Edhe motra e asistentes së Haradinajt rehatohet me punë në Telekom Deputetët dhe zyrtarët e AAK-së e kanë mbushur Telekomin e Kosovës me të punësuar me familjarët e tyre. Deputeti Muha
Haradinaj e ranon që mund të ketë ndikuar në punësimin e kunatës Shefi i Qeverisë, Ramush Haradinaj, ka pranuar se ka mundur të ketë ndikuar në mënyrë indirekte pse kunata e tij, Vasmir
Edhe gruaja e djalit të Lekajt punësohet në telekom Vala e punësimeve familjare, si duket nuk ka të ndalur. Përderisa së fundi u rehatuan në Telekom dy familjarë të deputet
Edhe djali i Nitajt punësohet në Telekom Përveç privilegjeve që ua ofron pozita e të qenit deputetë në Kuvendin e Kosovës, shumë prej tyre, kryesisht ata që janë
Ejupi jep dorëheqje nga Telekomi por a do të rivlerësohen fëmijët e tij? Qershori i vitit të kaluar ka rezultuar të jetë muaji fatlum për familjen e Osman Ejupit. Brenda pak ditësh, të gjithë f
ALBtelecom sapo na prezantoi bashkëpunimin që do revolucionarizojë komunikimin (FOTO LAJM) Gjatë një eventi, ALBtelecom prezantoi bashkëpunimin me Turkcell. Ky partneritet strategjik do sjellë për klientin shqip
Ky është drejtuesi i ri i Telekomit (FOTO LAJM) Bordi i Drejtorëve i Telekomit të Kosovës Sh.A., në mbledhjen e fundit, unanimisht ka vendosur që për pozitën e kryeshef
Kapet minë me telekomandë në Elbasan, kush ishte objektivi? Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një të ri, të cilit iu kapën një minë e telekomandë si edhe shtatë kilogra
Kompani amerikane interesohen të blenë Telekomin Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, duke komentuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për përgatitjen e procedura
Bullgarët shtien në dorë komunikimet e shqiptarëve, shitet "Telekom Albania" Me një deklaratë zyrtare të OTE, që zotëron aksionet e Telekom Albania, u njoftua shitja e kompanisë së telekomunikacio
Konfirmohet shitja e "Telekom Albania", kush janë dy aksionerët Grupi grek OTE- i cili është në pronësi të rrjetit gjerman të telekomunikacionit, Deutsche Telecom – dhe zotëron 99.79%
Pas kërcënimit me vetëvrasje, Bozovic vazhdon punën në postë Anëtari serb i Partisë Demokratike të Kosovës, Bojan Bozovic i cili para pak orësh kërcënoi Qeverinë e Kosovës më grevë