999 rezultate për

telegram

Vjosa Osmani telegram Ilir Metës: 28 Nëntori, ditë krenarie e shprese për çdo shqiptar Ushtruesja e detyrës së presidentes, njëherësh kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nëpërmjet një telegrami e k
Hakmarrja e Mehmet Shehut: "31 mirditorë do ekzekutohen urgjent, shoku Enver mirato vrasjet" Telegram dërguar Enver Hoxhës, 2 ditë pas vrasjes së Bardhok Bibës/ Hakmarrja e Shehut: Do të arrestojmë 132 mirditorë,
Rusia: Gjithmonë jemi pranë Serbisë kundër Kosovës Ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov, ia ka dërguar një telegram urimi ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica
Telegrami i konsullit austriak: Shqiptarët ngritën flamurin në Vlorë, si u festua në rrugët e qytetit (FOTO LAJM) Shpallja e Pavarësisë nga Shqipëria ishte një lajm i rendësishëm për kancelaritë e vendeve që kishin interesa në këtë ra
Publikohet për herë të parë një telegram që flet për pavarësinë (DOKUMENT) Nga Ilir Ikonomi. Po ju paraqes origjinalin e një telegrami të shtypur në makinë shkrimi që mendoj se është dokumenti
Ismail Kadare dërgon telegram për vdekjen e Adem Demaçit Shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare, dhe bashkëshortja e tij, Helena, i kanë shprehur ngushëllimet familjes Demaçi
Rusia shqyrton mundësinë e bllokimit të Facebook'ut Rusia thotë se mund ta bllokojë Facebookun, nëse kjo kompani e medias sociale nuk i ruan të dhënat e përdoruesve rusë në
“Telegrami” bllokohet edhe në Iran, Rouhani proteston E çuditshme për të qenë e vërtetë! Presidenti iranian, Hassan Rouhani ka kritikuar bllokadën e ngritur ndaj aplikacionit
Rusët protestojnë kundër ndalimit të Telegramit Mijëra njerëz dolën të martën në rrugët e Moskës dhe të Shën Petersburgut për të protestuar kundër përpjekjeve të qeveri
Lyrical Son telegram ngushëllimi për vdekjen e reperit të TBA (VIDEO) Repit shqiptar dje iu largua një artist nga radhët e TBA. Bëhet fjalë për Gëzim Hajdinin i njohur si B52, vdekja e të
Trump i dërgon një letër Hashim Thaçit Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka pranuar telegram urimin e dërguar nga presidentit i Shteteve të Bash
Mustafa publikon një telegram ngushëllimi Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Akademik Isa Mustafa, ka ngushëlluar Familjen Çapriqi, pas ndarjes nga jeta t
Trump i dërgon telegram Ramush Haradinajt Zyra për media ka bërë të ditur se Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita
Putin ngushëllon Trump-in për tragjedinë e Las Vegasit Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin i ka dërguar një telegram ngushëllimi homologut të tij amerikan, Donald Trump pas tr
Kongresmenët amerikanë i dërgojnë një telegram Haradinajt Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë telegram urimi për ardhje në krye të ekzekutivit nga kongresmenët ame
Ky virus po rrezikon një miliardë përdorues të Whatsapp dhe Telegram WhatsApp dhe Telegram, dy chat-et popullore që së bashku kalojnë 1 miliardë përdorues, mund të hakohen vetëm me një foto
1 miliard përdorues rrezikohen nga "WhatsApp" dhe "Telegram" Mjafton vetëm një foto për të hakeruar platformat e mesazheve “WhatsApp” dhe “Telegram”, dy çatet popullore që së bashku
Meta i dërgon një telegram ngushëllimi familjarëve të artistes Anita Take Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjarëve të artistes së madhe Anita Take. I
WhatsApp surprizon përdoruesit, zëvëndëson Telegramin Nëse WhatsApp është programi që juu preferoni më shumë të përdorni për të shkëmbyer mesazhe me miqtë tuaj, tani e tutje
Rusi/ Ndëshkohen ata që përdorin WhatsApp në punë Qeveria ruse i ka kërkuar Shërbimit të Sigurisë Federale të zhvillojë një sistem për të ndëshkuar funksionarët e shtetit