999 rezultate për

telegrafit

PD në zi, ndahet nga jeta një nga themeluesit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta kryetari i Komisionit Nismëtar për themelimin e Partisë Demokratike në Berat, Fehmi Telegrafit. Kreu
Ndahet nga jeta gazetarja shqiptare pas një goditje në zemër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë. Gazetarje e medias online "Telegrafi", Qendresa Rashiti Hulaj ka
Plas sherri mes gjimnazistëve në Prishtinë (VIDEO) Sherr në Prishtinë mes nxënësve të dy shkollave të mesme, asaj ekonomike dhe asaj teknike. Sipas Telegrafit, "dajaku"
Një sy gjumë në avion Hashim Thaçi ia fut gjumit në avion. Gjatë kthimit nga New York-u për në Prishtinë, ministri i jashtëm është fotografuar
Policia maqedonase rreh Ballistët (VIDEO) Pas ndeshjes Shkëndija-Vardar e cila mbaroi me humbjen e Shkëndijës me rezultatin 1-3. Por, ajo që spikat është dhuna e
Bashkëpunim muzikor mes Bleros dhe Dafinës Pas në kohe të gjatë distance duket se këngëtari Blero dhe këngëtarja Dafina Zeqiri janë afruar sërish – ata janë bërë b