999 rezultate për

telegraf

"Fitoj dy tre rroga", shkupjani tregon si të fitoni para nga YouTube (VIDEO) Alaudin Mustafa është nga Shkupi dhe për disa muaj është shumë aktiv në rrjetet sociale me vllogat dhe me pranks në YouT
Rrëfimi emocionues i Lenjanit për dronin në Beograd: Serbët na sulmonin, por ne synimin e kishim mbrojtjen e flamurit (VIDEO) Pasi tregoi për situatën që kishte ndodhur në Sion, me largim nga klubi shkaku i krizës së shkaktuar nga coroanvirusi dh
Një studim i ri zbulon vendet e punës më të rrezikuara nga ndikimet e menjëhershme nga coronavirusi Reagimi ndaj coronavirusit të ri – përmes urdhrave dhe udhëzimeve të qëndrimit në shtëpi dhe distancimit shoqëror – mund
Coronavirusi ka shkaktuar edhe rritje të divorceve në SHBA Shkalla e divorceve është duke u rritur në SHBA, nga çiftet që janë lodhur nga karantina, dhe janë të stresuar financiar
Çmenden mediat serbe, ja çfarë shkruajnë për tifozët anglezë që janë në Prishtinë Serbinë vazhdon ta pengojë gjithçka e mirë që ndodh në vendet tjera, e sidomos në Kosovë. Mediet atje nuk mund të pa
Dalin momentet e fundit të Millosheviçit para se të shkonte në Hagë (VIDEO) Gazetari serb Stefan Cvetkoviç, disa orë më parë në profilin e tij në Facebook, ka publikuar një video në të cilën shihe
PD në zi, ndahet nga jeta një nga themeluesit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta kryetari i Komisionit Nismëtar për themelimin e Partisë Demokratike në Berat, Fehmi Telegrafit. Kreu
Edhe media serbe shkruan për futbollisten shqiptare, e krahason me Shaqirin (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, është gjetur në fundin e Liqenit Como në Itali. 24-vjeçar
Një domate në ditë, mban larg sulmet e rrezikshme në zemër Sulmet e zemrës janë urgjencë serioze mjekësore që kërkojnë trajtim të menjëhershëm. Sulmi i zemrës shkaktohet kur fu
Ndahet nga jeta gazetarja shqiptare pas një goditje në zemër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë. Gazetarje e medias online "Telegrafi", Qendresa Rashiti Hulaj ka
Gazeta serbe shfrenon imagjinatën: Kosova kërkon të na kthejë Ballkanin kundër Gazeta serbe Telegraf, në numrin e saj të fundit i ka kushtuar ballinën e gazetës së sotme deklaratave që u publikuan ng
Serbët ‘shpërthejnë’ me akuza: Ja fajtori për humbjen ndaj shqiptarëve Serbia ka humbur ndeshjen kundër Zvicrës me dy golat e shqiptarëve të ekipit të Zvicrës, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqir
Zekiri dëshmon për dhunën ndaj Selës Në Gjykatën Penale vazhdon seanca e radhës për gjykimin e të akuzuarve për tentimvrasje të deputetit Ziadin Sela, njiher
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me periudha të diellit. Në pjesën perëndimore dhe në vendet më të
Telegrafi serb njeh Kosovën Ndryshe prej herëve të tjera, kur mediumet serbe shfaqin hartën e Kosovës të kapur me atë të Serbisë, ndryshe ndodhi sot
Ministri shqiptar që rrezikoi jetën për këtë fotografi? (FOTO LAJM) Pedra do Telegrafo është një vend ku njihet për shëtitjet shumë të famshme për shkak të një prej shkëmbinjve në majë, ku
Martohet me tri gra për një ditë (VIDEO) Dhëndri i njohur vetëm si Ssemanda nga Kampala e Ugandës, ka marrë për nuse dy motra, ndërsa ka bashkëshorten në shtëpi
Si dukej nga brenda shtëpia e Profetit Muhamed a.s (FOTO LAJM) Në një video të publikuar në Youtube shihet një shtëpi e cila thuhet se për nga pamja është e njëjtë me atë të Profetit
Klopp ironizon me insistimin e Barcës për Coutinhon: Nuk e di si t'ua them Jurgen Klopp në një intervistë për Daily Telegraf ka ironizuar me këmbënguljen e Barcelonës për Coutinhon. Teksa po
Zbuloni liqenin e tmerrshëm që ju vret brenda një ore pranë tij (FOTO LAJM) Mirë se vini në liqenin e ‘mrekullueshëm’ rus Karachay, i cili edhe zyrtarisht është shpallur si vendi më i ndotur në pl