999 rezultate për

telefonit

Njihuni me programuesin 9 vjeçar nga Kosova (FOTO LAJM) Në mesin e shumë fëmijëve të cilët që në moshë të vogël arrijnë të kenë aftësi të jashtëzakonshme në fusha të ndryshme,
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
A duhet ta lësh baterinë e telefonit të ngarkohet gjithë natën? Mësoje një herë e mirë Kur kujtohesh që telefoni nuk ka bateri, e vë në karikim gjatë natës dhe kur zgjohesh është i mbushur. Është diçka që të
Ju ra telefoni në ujë? Këto janë veprimet që NUK duhen bërë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Pa panik, këto veprime duhet t’i bëni nëse telefoni ju bie në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Mos u nxitoni! Ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
S'ka vend për panik, ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
4 rregulla për të ndihmuar dyfishimin e jetëgjatësisë së telefonit Teknologjia është vendosur fort në jetën tonë të përditshme. Të gjithë jemi të varur nga telefonat e mençur dhe në mo
Samsung sjell "veshje antibakteriale" që i mban viruset larg telefonit tuaj Një veshje e veçantë për telefonat inteligjentë Samsung thuhet se i mban viruset larg telefonit tuaj. Sidomos në kohë
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Këshilla për ruajtje të shëndetit gjatë përdorimit të telefonit Përdorimi i tepërt i telefonit celular ju shkakton dhimbje të tmerrshme të të qafës dhe shpatullave. Nëse ju e mbani
KORONAVIRUSI/ Pastrimi i telefonit, më i rëndësishëm se maska! Përhapja e koronavirusit ka shkaktuar panik në të gjithë botën dhe OBSH ka njoftuar se mënyra më e mirë për ta parandalu
Jo vetëm iu përkeqëson dhimbjen e kokës, përdorimi i telefonit dikon edhe në efektin e ilaçeve Sipas studimit të botuar në American Academy of Neurology u gjetën prova se përdoruesit e telefonave pinë më shumë qetës
E rëndë! Karikuesi i telefonit i merr jetën 20 vjeçarit, plagos të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një djali i ri ka ndërruar jetë ndërsa e dashura e tij është plagosur. Medi
WhatsApp bën ndryshimin e rradhës, do ju pëlqejë të gjithëve! Dark Mode është opsioni më i mirë që ka nxjerrë ndonjëherë Instagram-i dhe Messenger-i. Ky opsion të errëson pamjen e
Zëdhënësi i Metës tregon si e kërcënuan përmes telefonit Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ishte sot në Prokurorinë e Tiranës duke dhënë detaje në lidhje me një kërcënim
Spikerja shqiptare: Politikanët më ngacmojnë, më kërkojnë numrin e telefonit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka