999 rezultate për

telefonin

Shkencëtarët besojnë se ju mund të rregulloni një ekran të prishur në telefonin tuaj për 20 minuta Shkencëtarët nga Koreja e Jugut besojnë se ata kanë dalë me një mënyrë të mirë për të riparuar xhamat e thyer të telefon
Çfarë duhet të bëni dhe çfarë jo nëse ju bie telefoni në ujë Të gjithëve na ka ndodhur të paktën njëherë që telefoni të na ketë rënë në kontakt me ujin dhe të na jetë ngrirë gjaku s
Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
E martuar dhe e arsimuar, si ra në grackë 25 vjeçarja nga Gramshi nëpërmjet Instagramit Bota virtuale është e pasigurt. Por të rinjtë shqiptarë as që pyesin për rreziqet që mbart komunikimi me të panjohur. Të
Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
Pse nuk duhet të karikoni telefonin tuaj në makinë? Shumica prej nesh e bëjë këtë, por sa e shëndetshme për telefonin tuaj është? Një nga zakonet e shumë njerëzve në lid
Pse nuk duhet të karikoni telefonin tuaj në makinë Një nga zakonet e shumë njerëzve në lidhje me përdorimin e telefonit të tyre celular është ta vendosin për karikim në ma
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
Pa panik, këto veprime duhet t’i bëni nëse telefoni ju bie në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Mos u nxitoni! Ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Pse duhet të ndaloni menjëherë së përdoruri telefonin në tualet? (FOTO LAJM) Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat inteligjentë, por kjo mund të jetë më e dëshme se sa tingëllon në të vërtetë
S'ka vend për panik, ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Ja çfarë ka ndodh me telefonin tënd nëse e ke të ndezur pikën jeshile te kamera Nëse tashmë e keni azhurnuar iPhone tuaj në iOS 14, mund të keni vërejtur një pikë të gjelbër në pjesën e sipërme të ekr
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Samsung hedh në treg telefonin e palosshëm Galaxy Z Fold 2, si duket dhe sa kushton (VIDEO) Samsung ka zbuluar zyrtarisht telefonin e ri që mund të paloset, Galaxy Z Fold 2, me një ekran më të madh se 7.6 inç dhe
Vdekja misterioze e 16 vjeçares shqiptare në Greqi, zbulohet sms-ja e fundit në telefonin e saj Detaje të reja zbardhen lidhur me vdekjen 16 vjeçares shqiptare Maria Hyseni në Trikala të Greqisë. Autoritetet dysho
Tik tok "çmend" deputetin, pështyn telefonin duke folur me Ramën: Unë pëlqej pjeshkën (VIDEO) Deputetin e opozitës Halit Valteri tashmë mund ta gjeni edhe në “Tik tok”. Mes videove, shfaqet duke provuar edhe trend
Si të dezinfektoni telefonin pa dëmtuar ekranin Nëse jeni të shqetësuar për mundësinë se mund të infektoheni përmes sipërfaqeve që prekni, nuk jeni të vetmit. Studime t
Marrin fund shqetësimet, del bateria që mban telefonin të karikuar për 5 ditë Shkencëtarët në Australi pretendojnë se kanë ndërtuar një bateri që mund ta mbajë telefonin për pesë ditë pa karikim, os