999 rezultate për

telefoni

E tradhtoi telefoni, zbardhet roli i Tetës në eleminimin mafioz të Santiago Malkos Në vrasjen e Santiago Malkos dyshohet se kanë marrë pjesë 8 persona mes tyre edhe Blendi Teta tashmë i arrestuar. Tet
Pse nuk duhet kurrë të karikoni celularin tuaj në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Mos u zgjoni me alarm të telefonit, shkakton negativitet Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbajnë
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Bëni kujdes! Nëse keni këtë tip telefoni çdokush mund t’ua hapë Kompania Samsung ka pranuar se telefonat Galaxy S10 kanë probleme me skanerin e shenjave të gishtërinjve dhe atë mund ta
Keqpërdori të dhënat e përdoruesve, Twiter kërkon falje Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numra
Rasti unik në Gjykatë, merret peng për Shën Valentin, për numrin e ish të dashurës Ky është Marius Ramushi, një i ri që është rrembyer për disa minuta nga katër persona, për shkakun paradoksal. Marius
Që sot e tutje këtë veprim me karikuesin tuaj nuk duhet ta bëni më kurrë Bateria e telefonit është “halli” i përditshëm i gati çdo njeriu. Shpesh herë detyrohemi t’ja marrim borxh dikujt kariku
Tentoi të kapte telefonin, 16-vjeçarja ngec në pusetë dhe bën xhiron e rrjetit Ella-Anne Birchenough 16 vjeç, i ra aksidentalisht telefoni i saj në pusetë. Adoleshentja u përpoq ta kapte me dorë, por
Përdorimi i telefonit në tualet, krijon hemorroidet Të gjithë e marrim telefonin me vete. Na është bërë zakon dhe edhe pse e dime qe nuk duhet, vijojme ta bëjmë një veprim
"Telefoni po vret telefoninë! Profesorë, menaxhera e deri te kryetar partie, të gjithë llapaqena" Nga Artan Fuga Llogje Vëmendja e opinionit publik tërhiqet nga skandalet, ngjarjet e ditës, deklaratat e po
Peng telefonin, mënyra më e çuditshme e shitjes së kokainës në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë, duke vënë në pranga një 41 vjeçar që ushtronte veprimtar
I ra telefoni në ujë teksa po e karikonte, humb jetën 26-vjeçarja (FOTO LAJM) Një 26-vjeçare ka humbur jetën, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Sipas “The sun”, ngjarja ndodhi në Rusi, k
I bie telefoni në ujë ndërsa po e karikonte, humb jetën 26-vjeçarja Një 26-vjeçare ka humbur jetën, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Sipas “The sun”, ngjarja ndodhi në Rusi, k
A e përgjoi Izraeli telefonin e Trumpit? Ndërsa po nisej për në Soçi, për të takuar presidentin rus Putin, Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu mohoi kategor
Karikoni telefonin për gjithë natën? Gabimi i madh që bëni të gjithë Studimet e fundit kanë treguar se gjatë gjithë kësaj kohe, kemi qenë duke i karikuar gabim telefonat tanë. Ideja e të
Shitet në ankand telefoni personal i Hitlerit me këtë çmim jasht pritshmërive (FOTO LAJM) Telefoni personal i Hitlerit dikur është shitur për 199,000 $ në ankand. Telefoni në ngjyrë të kuqe u shit nga Bunker
Nxorri telefonin në kamera, Çanit i vjen SMS skandaloz (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur nj
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
Shqiptarët kanë më shumë akses në celularë sesa në tualet! Teknologjia celulare ka përparuar aq shumë në vendin tonë sa përdorimi i shërbimeve të telefonit i ka kaluar ka kaluar a