999 rezultate për

telefoni

Prindër: Hiqeni urgjent telefonin nga duart! 1. Nesër, fëmijët tuaj mund të kenë probleme me zhvillimin social Mungesa e vëmendjen së prindërve jo vetëm që ndikon
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
"Karikimi i telefonit nuk është problem", brenda shtëpisë 147 priza (FOTO LAJM) Ka dalë në shitje një shtëpi në Middlesex të Anglisë, që ka dhjetëra priza nëpër mure. Në këtë objekt banimi, që po s
Mos e përdorni telefonin para gjumit, dëmtime të mëdha sjell Nëse e keni bërë deri tani mos e bëni më. Ja disa arsye pse kurrë nuk duhet ta përdorni telefonin para gjumit. Pri
Zbërthehet telefoni i Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit, zbulohet konflikti mes tyre Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë të
Ja pse është e gabuar ta karikoni telefonin në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.
E tradhtoi telefoni, zbardhet roli i Tetës në eleminimin mafioz të Santiago Malkos Në vrasjen e Santiago Malkos dyshohet se kanë marrë pjesë 8 persona mes tyre edhe Blendi Teta tashmë i arrestuar. Tet
Pse nuk duhet kurrë të karikoni celularin tuaj në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Mos u zgjoni me alarm të telefonit, shkakton negativitet Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbajnë
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Bëni kujdes! Nëse keni këtë tip telefoni çdokush mund t’ua hapë Kompania Samsung ka pranuar se telefonat Galaxy S10 kanë probleme me skanerin e shenjave të gishtërinjve dhe atë mund ta
Keqpërdori të dhënat e përdoruesve, Twiter kërkon falje Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numra
Rasti unik në Gjykatë, merret peng për Shën Valentin, për numrin e ish të dashurës Ky është Marius Ramushi, një i ri që është rrembyer për disa minuta nga katër persona, për shkakun paradoksal. Marius
Që sot e tutje këtë veprim me karikuesin tuaj nuk duhet ta bëni më kurrë Bateria e telefonit është “halli” i përditshëm i gati çdo njeriu. Shpesh herë detyrohemi t’ja marrim borxh dikujt kariku
Tentoi të kapte telefonin, 16-vjeçarja ngec në pusetë dhe bën xhiron e rrjetit Ella-Anne Birchenough 16 vjeç, i ra aksidentalisht telefoni i saj në pusetë. Adoleshentja u përpoq ta kapte me dorë, por
Përdorimi i telefonit në tualet, krijon hemorroidet Të gjithë e marrim telefonin me vete. Na është bërë zakon dhe edhe pse e dime qe nuk duhet, vijojme ta bëjmë një veprim
"Telefoni po vret telefoninë! Profesorë, menaxhera e deri te kryetar partie, të gjithë llapaqena" Nga Artan Fuga Llogje Vëmendja e opinionit publik tërhiqet nga skandalet, ngjarjet e ditës, deklaratat e po
Peng telefonin, mënyra më e çuditshme e shitjes së kokainës në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë, duke vënë në pranga një 41 vjeçar që ushtronte veprimtar
I ra telefoni në ujë teksa po e karikonte, humb jetën 26-vjeçarja (FOTO LAJM) Një 26-vjeçare ka humbur jetën, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Sipas “The sun”, ngjarja ndodhi në Rusi, k