999 rezultate për

telefoni

CNN e akuzon se përdor telefonin personal, "shpërthen" Trump CNN pretendon se presidenti Donald Trump përdor ende telefonin personal. Kjo akuzë engritur ndaj kreut të Shtëpisë s
Apeli i Bozos për shqiptarët: Fshini aplikacionin e tërmetit nga telefoni Inxhinierja Luljeta Bozo bëri një apel ndërsa ishte e ftuar në emisionin Tempora në RTV Ora. Bozo kërkoi që të ndrysh
Ndihma nga Kosova për tërmetin, Haradinaj: Rama nuk më hapi telefonin (VIDEO) Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Abc News ka rrëfyer se si u organizua shteti i
Disa shenja që tregojnë se telefoni juaj mund të jetë infektuar Nëse smartphone juaj po funksionon pak ngadalë, atëherë mund të ketë rënë viktimë e hakerave, sipas ekspertëve në intern
Numrat e emergjencës që duhet të jenë patjetër në telefonin tuaj! Për të gjithë ju që pas tërmetit të fuqishëm, por edhe në vazhdim ndodheni në situatë të vështirë dhe keni nevojë për nd
Apeli i një daje në dëshpërim: Shteti të më tregojë ku ndodhet mbesa me dhëndrin, u bie telefoni Një apel drithërues vjen nga Spitali i Traumës nga daja i një 15 vjeçareje. Drita Cakoni së bashku me babain e saj Kastr
Zëdhënësi i Metës tregon si e kërcënuan përmes telefonit Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ishte sot në Prokurorinë e Tiranës duke dhënë detaje në lidhje me një kërcënim
"Lajthit" Rama: Fajin pse ikën rinia e ka telefoni dhe pozicioni gjeografik Numri i të rinjve shqiptarë që po gjejnë rrugëzgjidhje larg territorit shqiptar, tashmë është i frikshëm. Por për kr
Bleona Qereti pa dorashka, tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp (VIDEO) E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Klanifornia” në Tv Klan, Bleona Qereti, ka hapur telefonin për publikun.
"Publikojmë telefonatën": Presidenca zbulon detaje nga biseda e Metës dhe Palmerit Lajmi se ditën e djeshme ka patur një bisedë telefonike rreth 30 minuta mes Presidentit Ilir Meta dhe Zv.Ndihmës Sekret
Pse jemi të varur nga telefoni? Përgjigjet shkenca Subjektet më pas kaluan 15 minuta duke qëndruar vetëm me mendimet e tyre. Ekipi i Wilson zbuloi se shumica e njerëzve
Spikerja shqiptare: Politikanët më ngacmojnë, më kërkojnë numrin e telefonit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka
Me kufje në vesh, 40-vjeçari ndërron jetë duke karikuar telefonin në krevat Një burrë ka humbur jetën pasi e zuri korrenti duke karikuar telefonin e tij në krevat. Somchai Singkhorn po shihte f
Me kufje në vesh, 40-vjeçari vdes duke karikuar telefonin në krevat Somchai Singkhorn po shihte futboll në telefon i shtrirë në krevat dhe me kufje në vesh kur e zuri korrenti mbrëmjen e s
Po karikonte telefonin në krevat, 40-vjeçarin e zë korrenti Një burrë ka humbur jetën pasi e zuri korrenti duke karikuar telefonin e tij në krevat. Somchai Singkhorn po shihte f
Gruaja çon telefonin për ta rregulluar, punonjësi ia merr fotot intime (FOTO LAJM) Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka denoncuar një rast skandaloz në një dyqan Apple. Gloria Fuentes dërgoi
I dashuri e infektoi me HIV/AIDS, si arriti gruaja t'i zbulonte mesazhet në telefonin e tij Do të hiqja dorë nga dashuria, por më pas disa njerëz më bindën se isha shumë e re për ta bërë një gjë të tillë. Menjëh
Nëse të ndodh diçka e tillë me celularin, atëherë je prekur nga "sëmundja e kohës moderne" Nomofobia është frika iracionale e të qenit pa telefonin celular ose frika kur nuk je në gjendje ta përdorësh telefonin
Aplikacione të rrezikshme për telefonin tuaj që duhet t’i fshini sa më parë (FOTO LAJM) Bota e smartfonëve sa na e ka lehtësuar jetesën, po aq e ka bërë më të lehtë për “hajdutët” që të vjedhin të dhënat tona
Del në treg telefoni me kamerën më të fuqishme në botë, ky është çmimi (FOTO LAJM) Në qoftë se një markë e njohur kineze si Huawei po gjen disa vështirësi në Perëndim pas “luftës” me administratën Trump,