999 rezultate për

telefoni

15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
Këshilla si të mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, “smartphone”-t dhe ‘iPad’-t, që na dety
E rëndë! Karikuesi i telefonit i merr jetën 20 vjeçarit, plagos të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një djali i ri ka ndërruar jetë ndërsa e dashura e tij është plagosur. Medi
Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fë
Gruaja 36-vjeçare telefonon pa pushim emergjencën, arsyeja do ju habisë Një grua 36-vjeçare nga Ohio është arrestuar nga policia pasi bëri disa telefonata për tu ankuar se prindërit nuk i pagu
Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot ng
Të karikosh telefonin me anë të trurit, pajisja që lexon mendjet Ideja e karikimit të telefonit vetëm duke e vështruar atë mund të duket futuriste dhe aspak e mudnur, por në fakt ajo do
Profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Hape telefonin, kur të marr, se më çmende! Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar në emisionin “Stop” ngacmimin seksual nga a
Ngjarje e turpshme, të moshuarit i shesin një gur për celular Një ngjarje sa e turpshme aq edhe e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit. Sipas informacioneve një person i moshua
Haradinaj thotë se ka pasur bisedë telefonike me Grenellin, taksa nuk hiqet Ramush Haradinaj zbuloi se ka pasur një telefonatë me të dërguarin e posaçëm të SHBA-së ambasadorin Richard Grenell, me
WhatsApp bën ndryshimin e rradhës, do ju pëlqejë të gjithëve! Dark Mode është opsioni më i mirë që ka nxjerrë ndonjëherë Instagram-i dhe Messenger-i. Ky opsion të errëson pamjen e
Mënyra si e mbani telefonin, lidhet me karakterin tuaj (FOTO LAJM) Rasti 1: Nëse bën pjesë tek personat që e mbajnë telefonin në njërën dorë dhe shkruajnë me gishtin e madh tregon se je n
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) e ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dhe
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
Jashtë prashikimeve, ky është telefoni më i shitur në të gjithë globin (FOTO LAJM) iPhone XR u nxor në treg shtatorin e kaluar. Dhe tani u zbulua se është telefoni më i shitur në të gjithë globin në trem
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Isa Mustafa pret thirrjen telefonike nga Albin Kurti Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur lidhur me takimin e paraparë për sot me liderin e VV-së, Albin Kurti. Ai nuk ka
Gruaja i vjedh celularin, i riu: Pasi e denoncova, tha se i ngacmoja vajzën Përndiqet nga një grua pasi iu vodh telefoni. Kjo ngjarje e rrëfyer në emisionin ’’Pa gjurm뒒 ka ndodhur në korrik të k
Mbani telefonin tuaj nën çarçafë? Jeni në një rrezik të madh Një studim i kryer nga Projekti Pew Internet zbuloi se shumë njerëz nuk shkëputen nga telefoni edhe kur shkojnë në shtra
Miliona telefona s'do të mund ta përdorin më WhatsApp-in, është telefoni juaj është në këtë listë? WhatsApp ka njoftuar se së shpejti do të ndalojë së funksionuari në miliona telefona në gjithë botë. Kjo do të thotë