999 rezultate për

telefoni

Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.
Samsung sjell "veshje antibakteriale" që i mban viruset larg telefonit tuaj Një veshje e veçantë për telefonat inteligjentë Samsung thuhet se i mban viruset larg telefonit tuaj. Sidomos në kohë
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Thellohet skandali! Zbulohen 19 video të abuzimit s*ksual në telefonin e Abaz Dokut Thellohet skandali i abuzimit seksual me 15-vjeçaren në periferi të Tiranës, ku për momentin janë arrestuar 4 persona, m
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Sherri i bujshëm me Tunën pas përgjimeve telefonike, flet për herë të parë Dafina (VIDEO) Dafina Zeqiri ka folur sot në emisionin “NIN” në Klan Kosova me Alaudin Hamitin për përplasjen e famshme me kolegen e sa
"Raiola nuk më hap as telefonin" ylli i Serie A tregon vuajtjet me menaxherin e krisur (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan është në një udhëkryq të madh, pasi nuk e di se ku do të luajë sezonin e ardhshëm. Armeni është i h
Të ftuarit i "ikën truri" në emision me kolegen: Ta mora telefonin ta bëra copash (VIDEO) Moderatori Ermal Peçi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut. Gjatë emisi
Aplikacione të rrezikshme për telefonin tuaj që duhet t’i fshini sa më parë (FOTO LAJM) Bota e smartfonëve sa na e ka lehtësuar jetesën, po aq e ka bërë më të lehtë për “hajdutët” që të vjedhin të dhënat tona
Japonia pritet të dënojë të gjithë ata që ecin në rrugë teksa shohin telefonin Japonia ka marrë një vendim "drastik" për të gjithë ata kalimtarë të cilët shohin telefonët gjatë ecjes. Shumë shpejt
Flet babai i vajzës së përdhunuar nga roja i shkollës: S'dal dot jashtë, do e vras vetë! Babai i 15-vjeçares që u përdhunua nga roja i shkollës ka kërkuar drejtësi. Në një prononcim për mediat ai ka thënë s
Këshilla për ruajtje të shëndetit gjatë përdorimit të telefonit Përdorimi i tepërt i telefonit celular ju shkakton dhimbje të tmerrshme të të qafës dhe shpatullave. Nëse ju e mbani
Leje Policisë për përgjime telefonike dhe filmime, zbulohen propozimet për ndryshimet në ligj Këshilli i Ministrave ka propozuar disa ndryshime në ligjin për Policinë e Shtetit, të cilat priten të kalojnë në komisi
Kurti zhvillon bisedë telefonike me Zaev Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetari i Unionit Social Demokratik të Maqedonisë së Veriut, Zoran Za
Kurti zhvillon një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedonisë Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedoni
E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë tradhtie Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Moderatorja shqiptare publikisht për Çiljetën: Jo korrekte, nuk më hapi telefonin (VIDEO) Moderatorja e emisionit "Glamour", Ester Bylyku në puntatën e mbrëmjes së djeshme u shpreh se e ftuara më jokorrekte në