999 rezultate për

telefoni

S'ka vend për panik, ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Mësojeni tani nëse jeni të varur nga celulari Telefonat përveçse na ndihmojnë të komunikojmë ata kanë aftësi të shndërrohen sa hap e mbyll sytë në një udhëzues për
Ja çfarë ka ndodh me telefonin tënd nëse e ke të ndezur pikën jeshile te kamera Nëse tashmë e keni azhurnuar iPhone tuaj në iOS 14, mund të keni vërejtur një pikë të gjelbër në pjesën e sipërme të ekr
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Rama, Meta dhe Ruçi e "lidhin në shtyllë", publikohet vendimi për bisedat telefonike Sipas vendimit të puvlikuar ditën e sotme në fletoren zyrtare, krerët më të lartë të shtetit shqiptar, Presidenti i Repu
Samsung hedh në treg telefonin e palosshëm Galaxy Z Fold 2, si duket dhe sa kushton (VIDEO) Samsung ka zbuluar zyrtarisht telefonin e ri që mund të paloset, Galaxy Z Fold 2, me një ekran më të madh se 7.6 inç dhe
Vdekja misterioze e 16 vjeçares shqiptare në Greqi, zbulohet sms-ja e fundit në telefonin e saj Detaje të reja zbardhen lidhur me vdekjen 16 vjeçares shqiptare Maria Hyseni në Trikala të Greqisë. Autoritetet dysho
Avokati i njohur: Asnjë duhanpirës me COVID-19 nuk ka vdekur, pse nuk lejohet telefoni?! Avokati Altin Goxhaj në një lidhje me skype me Fax News, ka komentuar mënyrën se si po përballet vendi me pandeminë e ko
10 këshilla si t’i mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, “smartphone”-t dhe ‘iPad’-t, që na dety
Tik tok "çmend" deputetin, pështyn telefonin duke folur me Ramën: Unë pëlqej pjeshkën (VIDEO) Deputetin e opozitës Halit Valteri tashmë mund ta gjeni edhe në “Tik tok”. Mes videove, shfaqet duke provuar edhe trend
Si të dezinfektoni telefonin pa dëmtuar ekranin Nëse jeni të shqetësuar për mundësinë se mund të infektoheni përmes sipërfaqeve që prekni, nuk jeni të vetmit. Studime t
4 rregulla për të ndihmuar dyfishimin e jetëgjatësisë së telefonit Teknologjia është vendosur fort në jetën tonë të përditshme. Të gjithë jemi të varur nga telefonat e mençur dhe në mo
Marrin fund shqetësimet, del bateria që mban telefonin të karikuar për 5 ditë Shkencëtarët në Australi pretendojnë se kanë ndërtuar një bateri që mund ta mbajë telefonin për pesë ditë pa karikim, os
Mënyra si e mbani telefonin, zbulon gjëra që nuk i dinit për veten E kishit menduar ndonjëherë që nga mënyra sesi e mbani celularin, mund të tregoni aspekte interesante të vetes dhe perso
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja Të mund t’i kushtoni kohë punës, ta shijoni jetën dhe të flini aq sa të dëshironi, është një sfidë për shumicën e njerëz
Doni të dini ku është prodhuar celulari juaj? Është shumë e thjeshtë Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani ka një mënyrë.
Samsung sjell "veshje antibakteriale" që i mban viruset larg telefonit tuaj Një veshje e veçantë për telefonat inteligjentë Samsung thuhet se i mban viruset larg telefonit tuaj. Sidomos në kohë
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.