999 rezultate për

telefoni

Karikimi i telefonit gjatë natës e dëmton atë Telefoni celular tashmë është kthyer në objektin e pandashëm dhe shumë të nevojshëm për secilin prej nesh. Duke qenë kaq
Me maskë oksigjeni dhe telefonin përpara, shikoni si e ndjek ndeshjen nga spitali trajneri Gega Kukësi arriti të fitojë në transfertën e vështirë të Shkodrës ndaj Vllaznisë me rezultatin 2-4. Ishte fitorja e dytë
Në këto vende, telefoni ju lajmëron kur keni pranë dikë me Covid-19 Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në gjithë botën, zyrtarët e shëndetit po kthehen te telefonat për të n
E martuar dhe e arsimuar, si ra në grackë 25 vjeçarja nga Gramshi nëpërmjet Instagramit Bota virtuale është e pasigurt. Por të rinjtë shqiptarë as që pyesin për rreziqet që mbart komunikimi me të panjohur. Të
Ja kur telefoni ju lajmëron që keni pranë dikë me COVID-19: Si funksionon procesi Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në gjithë botën, zyrtarët e shëndetit po kthehen te telefonat për të n
Prezantohet telefoni i parë antibakterial Kompania e teknologjisë së leximit Bullitt ka prezantuar telefonin e parë antibakterial në botë – CAT S42. Modeli baz
Gazetarja: Policët i ndalojnë gratë për t’u marrë numrat e telefonit Gazetarja dhe aktivistja e njohur kosovare, Arta Avdiu, ka akuzuar policinë e Kosovës, se ata po i ndalojnë gratë dhe va
Njihuni me gjeniun e verbër nga Tirana: Për një minutë them 40 prefikse telefonike Romeo Deda, nga Tirana thotë se ka memorie mbinjërëzore kalendarike. Prej 20 vitesh, Romeo e ka humbur shikimin, pavarës
Akuza e rëndë: Policia i ndalon gratë për t'i marrë numrin e telefonit jo për gjoba Gazetarja dhe aktivistja, Arta Avdiu, ka hedhur kritika në drejtim të Policisë së Kosovës, duke thënë se efektivët po i
Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
Njihuni me programuesin 9 vjeçar nga Kosova (FOTO LAJM) Në mesin e shumë fëmijëve të cilët që në moshë të vogël arrijnë të kenë aftësi të jashtëzakonshme në fusha të ndryshme,
Pse nuk duhet të karikoni telefonin tuaj në makinë? Shumica prej nesh e bëjë këtë, por sa e shëndetshme për telefonin tuaj është? Një nga zakonet e shumë njerëzve në lid
Pse nuk duhet të karikoni telefonin tuaj në makinë Një nga zakonet e shumë njerëzve në lidhje me përdorimin e telefonit të tyre celular është ta vendosin për karikim në ma
Pacientëve të COVID nuk ju lejohet telefoni, Rama: Nuk është dasmë reu i qeverisë shqiptare Edi Rama ka deklaruar gjatë fjalës së tij në konferencë me gazetarët se autoambulancat që presi
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
A duhet ta lësh baterinë e telefonit të ngarkohet gjithë natën? Mësoje një herë e mirë Kur kujtohesh që telefoni nuk ka bateri, e vë në karikim gjatë natës dhe kur zgjohesh është i mbushur. Është diçka që të
Ju ra telefoni në ujë? Këto janë veprimet që NUK duhen bërë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Pa panik, këto veprime duhet t’i bëni nëse telefoni ju bie në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Mos u nxitoni! Ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi