999 rezultate për

telefonatat

Merre rrugaçen dhe zhduku! Prindërit i mbyllin derën djalit pas tradhtisë së nuses "Merre po të duash rrugaccen dhe zhduku prej nesh". Kjo ishte përgjigja që prindërit i dhanë Ademit ndaj kërkesës së tij
"Djali punonte në Greqi, gruaja i harxhonte lekët me dashnorin!" Një përballje e fortë është duke ndodhur në emisionin "Dua të të bëj të lumtur", ku djali ka sjellë prindërit duke i kër
Vjehrra nga Kavaja i përgjon nuses telefonin dhe i zbulon dashnorin Ademi nga Kavaja u dashurua me një vajzë nga Lushnja, por prindërit e kundërshtuan dashurinë e tyre për shkak se nëna e
PËRGJIMI/ U futën të gjithë me listë partie, telefonatat që zbuluan farsën e konkurseve Më 30 prill 2018, drejtori i Përgjithshëm në atë kohë i Burgjeve, Arben Çuko mori një telefonatë nga kabineti i kryemini
A do të na i kontrollojnë serbët telefonatat tona? Pritet firma e Ramës “Telekom Serbia” ka kërkuar zyrtarisht autorizimin e qeverisë shqiptare për të blerë “Telekom Albanian”. Top Channel rap
"Ronaldo-Juventus" zbulohen 28 telefonatat që bindën portugezin 30 milionë euro kanë bërë që Ronaldo të tundohet për tu transferuar në Serinë A, te klubi i Juventus. Se paku kështu
Tiranë, telefonatat rrezikonjë jetën e 40 vijeçarit Nje 40 vjecarit i eshte bere makth telefoni. Nje person tjeter per te cilin nuk ka detaje nese e njihte apo jo, e shqete
Grabitja e Rinasit, ja si i ndanë paratë mes tyre grabitësit e Rinasit, telefonatat e fundit dhe roli i Çerpjas “Hajde se mbaroi”. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të pandehurve Neim Avdulaj dhe Admir Çerpja, vetëm dy ditë pas g
Gjyqi për Kumanovën/ Të akuzuarit mohojnë të jenë përfshirë në telefonatat e përgjuara Të akuzuarit në rastin e Kumanovës kanë kontestuar vërtetësinë e disa prej bisedave telefonike të prezantuara gjatë sean
Eksperti i OSHEE lëshon "bombën": Fotoja e Rulit dhe telefonatat e Berishës (VIDEO) Eksperti ligjor i OSHEE-së, Romeo Karaj, njeriu që ka administruar me mijëra dokumente të procesit të privatizimit të Ko
Nelgert Pata e dinte se po e ndiqnin, ja dy telefonatat që i bëri policisë (FOTO) Nelgert Pata e kishte kuptuar se po e ndiqnin për ta vrarë, madje në lidhje me këtë ka informuar edhe policinë. Atentati
Telefonatat komprometuese të BDI-së i ka publikuar VMRO-DPMNE? Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë akuzon VMRO-DPMNE-në se nëpërmjet mediave të Kosovës ka publikuar materiale të përgj
Rusia përgjoi telefonatën "e seksit" Lewinsky-Clinton Ajo që nisi si një shtrëngim duarsh dhe një flirtim, përfundoi në një histori seksi që tronditi Zyrën Ovale në SHBA.
Greta Koçi rrefen situatën shqetësuese me fansen e saj (VIDEO) Tashmë është e ditur që të kesh fansa, aq sa e mirë është,është edhe e keqe. Këtë më së miri e kemi parë tek përvojat
Sekretet dalin në shesh, ja për kë person është përdorur pajisja përgjuese Tashmë është e konfirmuar se Vladimir Gjuta, i cili u akuzua për vendosjen e tritolit tek farmacia e babait të Saimir Ta
"Whooming" programi që zbulon telefonatat e fshehta "Whooming" është programi, i cili u jep fund telefonatave anonime. Ky është një program që bën të mundur zbulimin e numr
Zaev heq dorë nga telefonatat pas "Puçit", përdor Viber e WhatsApp Pas aferës "Puç" dhe publikimit të video-përgjimeve, lideri i LSDM-së Zoran Zaev i shfrytëzon aplikacionet për dërgimin
Aco Kabranoc: Janë përgjuar 90 gazetarë në Maqedoni Gazetari Aco Kabranov ka shkruar se pushteti në Maqedoni ka përgjuar 90 gazetarë, 15 prej të cilëve punonjës të mediave
Unaza inteligjente që ju njofton për mesazhet dhe telefonatat (FOTO LAJM) Ideja e krijimit të një unaze në vend të një ore, është se tek unaza mund të shihni pa rënë në sy tek të tjerët kur ju v
Numri i telefonit që kushton 1.5 milionë euro Kompania telefonike Etisalat, ka shitur numrin e celularit, 050 7777777, për 1.5 milionë euro. Ky numër u shit në një an