999 rezultate për

telefonata

Bum telefonatash, qytetarët: E pamë vrasësin e komisar Cukut (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë policia publikoi videon ku shihej ekzekutori i komisar Artan Cuku duke u larguar nga vendi i krim
Ja si u realizua telefonata e parë mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë (VIDEO) Ditën e djeshme në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni “Zona Express”, ku është shfaqur dokumentari “Shtatë sundimt
"Tanëve merru lekt, q** ropt", ja telefonata që i fundosi gjobëvënësit në Shkodër Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg vetëm kreun e Bandës së gjobvënësve Muhamet Lici, 6 anëtarë të bandës, ndërsa ka vend
PROTESTA/ Nano: Telefonata ime me Bashën dhe pse duhen zgjedhje të lira Nga Mustafa Nano Përpara disa kohësh, pas një shkrimi timit kritik ndaj kryeministrit Edi Rama, më bëri një telefonat
5 gjëra që ndoshta nuk e dinit se mund t'i bënit në WhatsApp (FOTO LAJM) WhatsApp është platforma më e fuqishme e shkëmbimit të mesazheve. Përditësimet e fundit të platformës do ju lehtësojnë
Grabitja e Rinasit, ja si i ndanë paratë mes tyre grabitësit e Rinasit, telefonatat e fundit dhe roli i Çerpjas “Hajde se mbaroi”. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të pandehurve Neim Avdulaj dhe Admir Çerpja, vetëm dy ditë pas g
Gjyqi për Kumanovën/ Të akuzuarit mohojnë të jenë përfshirë në telefonatat e përgjuara Të akuzuarit në rastin e Kumanovës kanë kontestuar vërtetësinë e disa prej bisedave telefonike të prezantuara gjatë sean
Ulet çmimi i telefonatave celulare në Shqipëri. Ja tarifat e reja Thirrjet telefonike mes kompanive të ndryshme pritet të kushtojnë më lirë vitin e ardhshëm. Autoriteti i Komunikimev
Zbulohet telefonata pas mesnate, kush e shpëtoi Klement Balilin nga prangat Klement Balili ka arritur t’i shpëtojë arrestimit prej më se shtatë muajsh, duke shënuar një rekord më vete në këtë drej
Lajmi i mirë për Kosovën / Telefonata e parë me 383, në shkurt Në muajin shkurt pritet që të realizohet telefonata e parë ndërkombëtare me kodin 383. Autoritetet kosovare kanë llog
Telefonata anonime: "Do sulmojmë metronë në Los Angelos më 6 dhjetor' Një telefonatë anonimë ka alarmur qyetarët e Los Angelos dhe ka bërë që FBI dhe policia e LA-së, të marrë masa të shumta
Mediat greke: Rama i kërkoi llogari me të bërtitura në telefon Cipras-it Mediat greke e kanë cilësuar bisedën telefonike mes kryeministrit të Shqipërisë, Rama dhe homologut grek Cipras, me tone
Mustafa Nano: Telefonata e fundit me Andrea Stefanin kur kritikova Ramën Nga Mustafa Nano Që Andrea ishte sëmurë rëndë, këtë e kisha marrë vesh prej muajsh. Fillimisht ma kish thënë Ili
Eksperti i OSHEE lëshon "bombën": Fotoja e Rulit dhe telefonatat e Berishës (VIDEO) Eksperti ligjor i OSHEE-së, Romeo Karaj, njeriu që ka administruar me mijëra dokumente të procesit të privatizimit të Ko
Nelgert Pata e dinte se po e ndiqnin, ja dy telefonatat që i bëri policisë (FOTO) Nelgert Pata e kishte kuptuar se po e ndiqnin për ta vrarë, madje në lidhje me këtë ka informuar edhe policinë. Atentati
Alo po mbytemi! Fluks i pazakontë telefonatash në 112 (FOTO LAJM) Situata e përmbytjeve ka sjellë në gadishmëri maksimale Sallën e Komandimit në Policinë e Tiranës duke i ardhur në ndihm
Zbardhet telefonata që parandaloi krimin: "Po më vret vëllai" Update-Një telefonatë në drejtim të policisë ka bërë të mundur ndërhyrjen në kohë reale të një krimi në familje, ku vëll
"Alo! Po me vret burri", telefonata që shpëtoi një jetë sot në Tiranë (FOTO) Ishte një telefonatë ajo i shpëtoi jetën një të reje mesditën e sotme në Tiranë. Policia e Tiranës bën me dije se ka arr
PËRGJIMI/ Telefonata që fundosi prokurorin e Fierit (FOTO LAJM) Mjaftoi një debat në telefon që prokuroria të binte një gjurmët e një pazari me prokurit të Fierit Petrit Vukaj dhe të a
Telefonatat komprometuese të BDI-së i ka publikuar VMRO-DPMNE? Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë akuzon VMRO-DPMNE-në se nëpërmjet mediave të Kosovës ka publikuar materiale të përgj
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.