999 rezultate për

telefonat

Duke filluar nga 1 janari, ja cilët janë telefonat ku WhatsApp nuk do të funksionojë më Një version i ri i WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në shumë aparate celular nga 1 janari 2021. Pajisjet e vjet
Ana në shtrat me Arjonin, ish-konkurrenti i "Përputhen": Ka bërë njësoj edhe me mua (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Erjon Gega, ka bërë akuza të forta në emisionin “Shqipëria Live”, ku u diskutua fotograf
"Pas 10 minutash babai juaj vdes", telefonata e mjekut shokon vajzën Një nga historitë më tw trishta dhe tw dhimbshme që nga nisja e pandemisë Covid-19 në botë është ajo e Angela Cortese në
Android apo iPhone, kështu mund të bllokoni telefonatat anonime Na ka ndodhur të gjithëve të na telefonojnë me të fshehtë dhe ndoshta shpesh të na kenë bezdisur. Por a e dinit se mu
"Këtu duan vetëm lekë", motra e 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi tregon telefonatën e fundit Vëllai, motra dhe ish-bashkëshortja e të ndjerit Leonard Skabona, që i dha fund jetës duke u hedhur nga spitali “Shefqet
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Në këto vende, telefoni ju lajmëron kur keni pranë dikë me Covid-19 Ndërsa rastet e reja të koronavirusit shpërthejnë në gjithë botën, zyrtarët e shëndetit po kthehen te telefonat për të n
"Justifikohet" Rama, ja si veprojnë mjekët kur marrin një telefonatë urgjente (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka ndarë ë video që tregon momentin kur urgjenca kombëtare merr telefonatën nga e bi
Shpallën fitoren e Biden në Arizona, zbulohet telefonata e acaruar mes Trump dhe pronarit të Fox News Kur rrjeti televiziv konservator, Fox News shpalli se sipas projeksioneve të tyre, kandidati demokrat Joe Biden ka fitua
"Hajde merre vajzën se nuk ishte e virgjër", telefonata e dhëndrit për vjehrrën dhe denoncimi në polici Daja i një vajze të re të sapomartuar, dyshohet se kanosi dhe kërcënoi burrin e saj, i cili pas një muaji i martuar u ku
Rama zbulon telefonatën "surprizë" me Merkel: Një mike e shkëlqyer! "Edhe njëherë si gjithnjë, kënaqësi e veçantë biseda me Kancelaren gjermane, një mike e shkëlqyer që e njeh, e kupton dh
Hynte në telefonat e qytetarëve duke iu vjedhur të dhënat, arrestohet 45 vjeçari Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi akuzohet se ndërhynte në telefonat e qytetarëve dhe komunikonte në emër t
Ndaloni menjëherë së përdoruri telefonat në tualet! Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat smartphone dhe kjo varësi sigurisht që është e dëmshme. Nëse ju bëni pjesë n
Telefonatë me Kylie Jenner, si qëndron e vërteta e videos së Getinjos (VIDEO) Kylie Jenner është një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në mbarë botën dhe nuk ka një person të vetëm në ko
"Je pozitive me COVID, po të sjellim një ambulancë", Ema Andrea merr telefonatën shqetësuese Në një kohë kur COVID-19 po merr jetë dhe po infekton qindra në ditë, shakatë me virusin janë gjëja e fundit që mund të
"Duhen 2 mijë euro për secilin", telefonata që zbuloi korrupsionin e gjyqtares Ditën e e djeshme, SPAK vuri në pranga një gjyqtar, një avokat dhe një shef departamenti në një Universitet të akuzuar p
Gjeto Luca: Ingrit Gjoni ma nxiu jetën, s’mu nda me telefonata derisa i gjeti numrin gruas time Gjeto Luca ishte sot në një rrëfim ekskluziv në emisionin Vizioni i Pasdites. Një ndër bashkëpuntoret e tij më të mira s
"Unë s'dua të shtrohem", mjekja tregon telefonatën e fundit me pacientin që u hodh nga Sanatoriumi Valbona Kola, është mjekja e qendrës shëndetësore Klos, e cila kishte në ndjekje mjekësore Hasan Mirën, 65-vjeçarin që i
Vetëvrasja e të infektuarve me COVID-19, psikiatrja: Lëruni telefonat Mbrëmjen e djeshme një 65-vjeçari i infektuar me koronavirus i dha fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt i Sana
"Po ta dija çfarë bëhet në spital nuk do të kisha ardh!" zbardhet telefonata tronditëse e 65-vjeçarit që u vetëvra shtë zbuluar telefonata tronditëse e Hasan Mirës, pacientit të infektuar me Covid-19, që u vetëhodh mbrëmjen e sotme në