999 rezultate për

telefona

Kurrë mos flini me celular pranë trupit tuaj Një studim i bërë kohët e fundit nga Instituti Kombëtarë Shëndetësor në Britani, na paralajmëron të bëjmë shumë kujdes n
Shqiptari habit edhe prokurorët italianë, 5 mijë telefonata ish-të fejuarës Kushdo që thotë se femrat flasin shumë e ka gabim. Të paktën këtë sugjeron arrestimi i një 44 vjeçari shqiptar, i cili u
Plas tregtia në burgun e Fierit, kjo është taktika si shiten telefonat (FOTO LAJM) Efektivët e burgut të Fierit gjatë një kontrolli kapën 20 telefona celularë të markave të fundit, të cilat u tentuan të
Një telëfonatë nga Greqia dërgoi RENEA-n për Kacifan në Bularat Zbardhen të tjera informacione sa i përket ngjarjes ‘Kacifa’ , shkruan Albeu.com Sipas artikullit që referohet në bur
"Duhej ta vrisje në qeli...", dalin përgjimet e mafiozëve shqiptarë në Koridalo Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafias shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritete
"Ta vrisje në qeli...", zbardhen përgjimet e mafies shqiptar-greke në burgje Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafias shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritetet ki
Bolton e mban të fshehtë telefonatën me Haradinajn Për t’i bërë presion për heqjen e takës, kryeministrin Haradinaj e ka telefonuar këshilltari kryesor i presidentit Trump
5 mënyra fantastike për të mbrojtur celularin tuaj (FOTO LAJM) Në epokën e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet të jetë shqetësimi i parë për këdo që dëshiron që
2021, Ballkani telefonata pa roaming! Bruksel - Raundi i dytë i negociatave për Marrëveshjen e Re Roaming Rajonal për Ballkanin po afron ditën kur qytetarët e
Ekzaminimi i një telefonate zbardh vrasjen e Ivanoviçit por Serbia nuk e lejon Prokuroria Speciale e Kosovës po hedh fajin tek organet serbe dhe Telekomi serb se po i hedhin topin njëra-tjetrës për k
PËRGJIMI/ U futën të gjithë me listë partie, telefonatat që zbuluan farsën e konkurseve Më 30 prill 2018, drejtori i Përgjithshëm në atë kohë i Burgjeve, Arben Çuko mori një telefonatë nga kabineti i kryemini
Mori telefonatën urgjente, polici has surprizën e frikshme Një efektiv policie në Florida është filmuar teksa ka kapur me duar një piton gjigant. Joseph Cabrera, efektivi i dep
Të gjithë në telefona, ministrat e shkarkuar asnjë fjalë për "surprizën" e Ramës (FOTO LAJM) Sapo ka mbaruar Asambleja e Partisë Socialiste, gazetarët kanë shpejtuar të intervistojnë ministrat e shkarkuar nga kry
Alo, ai ka pistoletë! Telefonata që mori më qafë të fortin nga Elbasani Ka mjaftuar një telefonatë në numrin "129" të policisë në mënyrë që një i ri nga Elbasani me armë në brez të përfundojë
Qytetarët "pushtojnë" emisionet e mëngjesit: Studentët thyen arrogancën e Ramës Qytetarët edhe ditën e sotme kanë vijuar të shprehin shqetësimet e tyre në emisionin e mëngjesit “Koha për t’u zgjuar”
Mogherini telefonatë Thaçit: Taksa e komplikon situatën Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë të Sigurisë, njëherësh Nënkryetare e Komisio
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
Dritan Demiraj: Një telefonatë i hapi rrugën Gruevskit në Shqipëri Autoritetet shqiptare duket të jenë në kufijtë e një skandali ndërkombëtar pas konfirmimit të lajmit se Nikola Gruevski
Franca ndalon përdorimin e telefonave në shkolla nën 15 vjeç Që nga e hëna në shkollat e Francës fëmijëve nën moshën 15 vjeçare nuk do t’u lejohet që të përdorin telefonat në asnjë
E varrosën babanë por një telefonatë nga Berlini i tronditi të gjithë Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Turqi, ku fëmijët e të afërmit e një 78-vjeçari që kishte humbur jetën në Berlin t