999 rezultate për

telefon

Dyshimet e gruas së të dënuarit që vdiq në burg: Nuk më zë shpirti vend Një ditë pas ngjarjes së rëndë në burgun e Fierit, ku u vetëvar 51-vjeçari Bilbil Zekaj, familjarët e tij që jetojnë në
Leje Policisë për përgjime telefonike dhe filmime, zbulohen propozimet për ndryshimet në ligj Këshilli i Ministrave ka propozuar disa ndryshime në ligjin për Policinë e Shtetit, të cilat priten të kalojnë në komisi
Kurti zhvillon bisedë telefonike me Zaev Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetari i Unionit Social Demokratik të Maqedonisë së Veriut, Zoran Za
Vëllai i saj grabiti 200 milionë lekë, zbulohet telefonata e spikeres me policinë Një nga autorët e vjedhjes së një shume të madhe parash, 200 mln lekëve dhe 50 mijë frangave në automjetin e një qendre
Para se të vetëvarej me çarçaf, telefonoi bashkëshorten: Detaje nga tragjedia në burgun e Fierit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në burgun e Fierit, ku Bilbil Zekaj, 51 vjeç i dha fund jetës duke u vetë
Higuain "tremb" zikaltërit: Lautaron e ka telefonuar Messi, vështirë se mund ta refuzojë Barcelonën Gonzalo Higuain nuk do të donte të ishte në vend të Lautaro Martinez, i cili momentalisht është duke u tunduar nga një o
Pendarovski telefonatë me Kurtin, ja çfarë biseduan Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot realizoi bisedë telefonike me Albin Kurtin, krye
Kurti zhvillon një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedonisë Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedoni
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë tradhtie Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.
''Do të pres këmbët po më nxirr nga këtu'', historia e trishtë e nënës së 6 fëmijëve Stela Muçaj, është nënë e gjashtë fëmijëve e cila prej vitesh dhunohej nga ish-bashkëjetuesi i saj. Ajo është rikthye
U varros nga i biri, momenti kur policia nxjerr të gjallë nga varri të moshuarën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë ku policia ka zhvarrosur një grua të moshuar të varrorur të gjallë nga i biri.
Porositi kufje për telefon në internet, por ajo që i erdhi ishte befasuese (FOTO LAJM) Një grua në Dubai bëri një porosi, e cila kur i erdhi nuk ishte aspak ashtu siç e kishte menduar. Kur porosia e saj e
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Keni ankth nga COVID-19 kur jeni të mbyllur në shtëpi? Telefononi në këtë numër Në linjën e gjelbër 0800 40 40 është shtuar edhe një shërbim tjetër për këshillim psikologjik falas për çdo qytetar që k
Moderatorja shqiptare publikisht për Çiljetën: Jo korrekte, nuk më hapi telefonin (VIDEO) Moderatorja e emisionit "Glamour", Ester Bylyku në puntatën e mbrëmjes së djeshme u shpreh se e ftuara më jokorrekte në
Bayerni e ka ndarë mendjen për Sane, Flick e bind me një telefonatë Bayern Munich i rikthehet fuqishëm pistës Leroy Sane. Telenovela që ka nisur që verën e kaluar nuk ka përfunduar ende se
Telefonata e plotë e Thaçit kur i thotë Sveçlës le ta merr edhe Kurtin dhe i pret në shtëpi (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka quajtur Vetëvendosjen ndërmarrje kriminale. “Që prej çlirimiti të Kosovës, d
"U zbulua një mesazh", Artan Hoxha tregon çfarë u gjet në telefonin e njërit prej viktimave në Durrës Gazetari Artan Hoxha deklaron se hetuesit kanë gjetur një mesazh në te;efonin e viktimave në Durrës, që mund të çojë dir
Paolo Fox paralajmëron këtë shenjë: Do të merrni një telefonatë të rëndesishme Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lind