999 rezultate për

teksasit

3 viktima, si ndodhi përleshja me armë në kishën e Teksasit (VIDEO) Një sulm terrorist ka ndodhur ditën e djeshme në kishën që ndodhet në autostradë në White Settlement, Texas. Dy besim
Reagon Haradinaj për sulmin terrorist në SHBA: Lutemi për ju Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas sulmit terrorist në El Paso të Teksasit. "Mendimet
Pamje të rënda nga masakra në SHBA ku u vranë 18 persona dhe u plagosën dhjetra të tjerë (FOTO LAJM) Të paktën 18 persona kanë mbetur të vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur nga sulmi me armë në qytetin El Paso të T
U zhduk prej tre vitesh, 61-vjeçarja gjendet e vdekur në murin e shtëpisë (FOTO LAJM) Pronarët e një shtëpie u shokuan kur zbuluan skeletin e një banoreje të mëparëshme të fshehur në mur, në Hjuston të Teks
Masakra e Teksasit, nëna dhe motrat vdesin para syve të 5-vjeçarit (FOTO) Një djalë pesëvjeçar është gjetur duke u fshehur nën tavolina nga tezja e tij, pasi nëna dhe motrat e tij u qëlluan për
DETAJET/ Ky është heroi që vrau terroristin e Teksasit Ditën e djeshme në Teksas një person qëlloi për vdekje 26 persona shumë prej tyre anëtarë të një familjeje. I identif
Dalin detaje shokuese nga terroristi i Teksasit Autoritetet amerikane kanë identifikuar sulmuesin që vrau 26 persona në një kishë në Teksas si një ish-punonjës i Forcav
Masakra e Teksasit, sulmuesi postoi armën në "Facebook" para krimit (FOTO LAJM) Një 26-vjeçar i quajtur David Patrick Kelley, hyri në një kishë në një qytet të vogël pranë San Antonio të Teksasit të d
Uragani nxjerr krijesa të çuditshme nga deti në Teksas (FOTO LAJM) Një “përbindësh” i tmerrshëm pa sy ka dalë në sipërfaqe nga uragani që mori përpara gjithë Teksasin. Krijesa kolosale
Teksasit do t'i duhen miliarda dollarë për t'u kthyer në normalitet (FOTO LAJM) Banorët dhe autoritetet në juglindje të Teksasit janë duke u përgatitur për një kthim në gjendjen normale gjë për të cil
Kur në shtëpi të vjen "mysafir" një krokodil (FOTO LAJM) Brian Foster u shtang jashtë mase kur pa se një aligator i kishte ardhur si “mysafir” brenda banesës si pasojë e përmbyt
Stuhia “Harvey” në Hjuston çon shtetin në këmbë Përmbytjet katastrofike në shtetin amerikan të Teksasit pritet vetëm të përkeqësohen gjatë ditëve në vijim, teksa niveli
Teksas përballë stuhisë më të keqe në 12 vjet Shteti i Teksas-it po përgatitet për Uraganin Harvey, i cili mund të jetë stuhia më e keqe që ka goditur kontinentin ame
Sulm në një universitet në Teksas, një i vrarë tre të plagosur (FOTO & VIDEO) Një person ka humbur jetën dhe tre tjerë janë plagosur, gjatë një sulmi me thikë në kampusin e Universitetit në qytetin
WSJ: SHBA mbyll hetimet, nuk gjen asnjë shkelje në shkollat e frymëzuara nga Gyleni Një agjenci shtetërore e Teksasit nuk ka gjetur asnjë shkelje gjatë një hetimi që ka zhvilluar ndaj Shkollave Publike “H
Në telashe polici i Teksasit pas fotos me Snoop Dog Snoop Dog i ka shkaktuar telashe të vërteta një polici, pas realizimit të një fotoje. Kjo vjen pasi këngëtari është dënu
“Endrra e Keqe”, certifikata mirënjohje për 7 punonjës të Policisë së Shtetit Prokurori i Përgjithshëm i Teksasit dhe Zyra e FBI-së në SHBA, kanë vlerësuar sot me certifikata mirënjohje 7 punonjës t
Gratë janë më të shëndetshme kur burrat e tyre punojnë Paratë që sillen në shtëpi ndikojnë për mirë jo vetëm në humorin e grave por edhe në shëndetin e tyre. Hulumtuesit n
Seri pullash për ikonat e Muzikës Shërbimi postar amerikan njoftoi në fillim të vitit planet për një seri të re pullash të quajtur Ikonat e Muzikës. Pjesa
UFO-t "mbërrijnë" në Teksas (VIDEO-FOTO) "UFO-t po vizitojnë tokën". Kështu menduan ata që kanë parë dy objektet misterioze të cilat u fotografuan mbi qiellin e